Veď buď ticho ,nikto ti nebráni slopať.
Veď buď ticho ,nikto ti nebráni slopať.
Už je to jnad slnko asné , na europske ekonomické forum dolahla ťažko odchod Trnavského špecialistu uznávaného celým svetom a špičkou EU . Na ekonomickom guru planéty Igora 1. Plg. vtedy stálo celé Slovensko a aj v závese celý svet . A všetci čakali ako sa génius z Trnavy vyspí a čo ráno vypustí za novú atomofku. Svet nedýchal ,wall street plakal a všetci čakali z čím génius príde .A čo na to jeho poradca ďalší ekonom svetového kalibru austrálsky povalač a jeho elitný ekonomický zbor Geissenovci . Vtedy vypustil čarovnú mantru ktorá doteraz sa prednáša vo všetkých vážených ekonomických alma mater na našej planéte zem .....Tu treba vypiť bar. Svet je bezradný ,europska únia plače.....
Jou Bidet jasne povedal že f 16 nebudú.
Hmmm, tak zase dostali Bandernazi od mierotvorcov Z poriadne po držke .....tak aspoň propaganda Banderistanu sa činí.
Preboha čo ten Kucka tam robí. Už mal dávno pobehovať niekde v drese Monacobeth ligy.
Hlúpa ukrosliepka ukázala pred celým svetom iba svoju jednoduchosť.
Vasil ,daj toho z twiteru viac ,je to naozaj dobré na zasmiatie.
Vasil ,zase si to nezvládol ....LOL
Ano ,keď si uvedomíme že táto vláda je to najlepšie čo slovensko mohlo stretnúť. Nedokážem však odhadnúť či to fakt mentálne aj zvládnete.
Vasil nejako ti uniká že štvrtina ukrajiny je fuč .Ako to tvoj zakrnený mozoček zvládne ?
Poriadny relevantný fakt.
Každá krajina má svojuho nenávistného Šimečku.
To komando je také tajné ,že ani jeho členovia to o tom nevedia ...LOL
Je smutné že progresívny komsomolci v kreslách moderátorov nedokážu vidieť svoje zlyhania a absolútnu neprofesionalitu .Je smutné že práve oni potierajú demokraciu a pluralitu názorov.
Prajem pánovi premierovi rýchle uzdravenie.Celé slovensku mu drží palce. Je však načase riešiť nenávistné mediá ako zomry a pod.
Patrioty potvrdzujú svoj dlhodobí nechválny fakt že sa trafia skôr náhodne.
Aj ty si bol nanákupe ?....LOL
Niekto zúfalo umiera a niekto si z úsmevom hrá na gitare. Tých Ukrov musí asi poraziť od zlosti.
Nebuď ješitný ,Olena potrebuje k Tiffanymu aspoň raz týždenne súkromným letom .
Odporúčame