Keby Mexiko vstúpilo do vojenskej organizácie z Ruskom a Rusko by na hraniciach z darebáckym režimom z uSSa plánovalo stavať vojenské základne ,stalo by sa čo ?
a, Nič ......uSSa by aj naďalej menilo zakadené pampersky prezidentovi Bidetovi a nevšímalo by si toho.
b, vojensky by okamžite napadlo Mexiko.
Pre menej chápavých použijem.....spomeňte si na Kubánsku krízu ,chýbalo málo a mohla vznihnúť tretia svetová. Režim v uSSa nakoniec stiahol rakety pershing zo základní v Turecku aby Rusko nemalo pocit ohrozenia.

