Mafoši zrazu prskajú ,ich obrovským strachom je skutočnosť že naši ľudia strácajú krytie od vraha Lipštajna a zákon bude platiť pre všetkých .Preto predtým sa pokúšali zničiť statočného GP Žilinku a teraz aj ministra Eštoka.
Čím je ich kvikot zreteľnejší tým si pán Eštok dobre robí svoju prácu.

