Ešte že nás zachránili a oslobodili od fašistov.
Ešte že nás zachránili a oslobodili od fašistov.
Jediné čo majú sú duševné polúcie zeleného žobrajúceho pacienta.
Pán Bidet si žehná dennodenne do svojich pampersiek.
Kto bude preboha potvrdzovať bájky ?
Naši ľudia v uliciach.
eštebáčik ,toto ti znovu nevyšlo .
Keby som ním bol tak ani na mňa nereaguješ.... :-)
Je smutné že pán Orbán ako jediný z EU chráni naše peniaze.
Bude sa historia znovu opakovať ? Vykopú Slováci Mečiarovho poskoka a eštebáka z prezidentského kresla ,ako v minulosti z neho vykopli eštebáka Kukana ? Alebo do neho zasadne Slovenský agent Pávek ?
Výpovedná hodnota mentálneho ústavu Mastnovlasa je doslova nulitná.
Fuj ,Igor ti už toho barana nepožičia .
Ako vieš že Zoroslav nešíri čistú pravdu a vedome bohapusto klameš ty ?
Aj ty si bol v ŠTB a teraz chrániš našich ŠTB ľudí ? Aj eštebák Budaj sa vykrúcal ako teraz eštebák Tchorčok .
Spomeň si na dalšieho eštebáka Kukana ,aj ten vykrikoval aký je čistý ako ľalia.
STBáci na diskusiách chránia svojich našich ľudí a agentov ŠTB.
Slovensko nie je Česko, Tu žiaden eštebácky Pávek neprejde.
Slovensko už raz vykoplo z kresla eštebáka Kukana ktorý sa naň pchal .
Slovensko znovu rázne nedopustí aby sa eštebák dostal na prezidentský post ako v Česku agent Pávek.
Hamás má doslova žatvu.
Preto sú tu nasadení trollolovia ktorý nadávajú diskutujúcim. Potrebujú zablokovať pravdu. Majú z nej obrovský strach.
Naozaj si myslíš že vedomosť a pravdu zakryješ vulgarizmom ?
Keď sa aj hodíš detinsky znovu o zem ,nezmeníš nič ,žiaden fakt ktorý som napísal.
Odporúčame