Advokáti a spolužiaci. Smutné.
Niekto tých mladých ľudí musel cielene indoktrinovať nenávisťou.
Advokáti a spolužiaci. Smutné.
Niekto tých mladých ľudí musel cielene indoktrinovať nenávisťou.
neviem, ale tipnem si, že netrvala na prvých
Iba za predpokladu, že by to bolo 15 prvých v poradí
Odvádzam odvody aj platím dane. Je to nepatrná časť z toho čo som dal.
Mne sa 500 celkom hodí. Keď môžu rozdávať cudzím, prečo nie svojim?
ešte je priskoro
A naše neodkanalizované obce nevidíš?
Sankcie fungujú, naše podniky nemajú na energie a niektoré už aj krachli.
Jasné. Straty nebudú. Tak ako doteraz.
Čo si treba povedať na rovinu fakty. Na vybojovanie Krymu a Donbasu doplatí životom možno viac ako 100 000 Ukrajincov - vojakov.
Pritom sa to ani nemusí podariť.
Mýlim sa? Opravte ma,.
Kto obhajuje všetky vojny okrem ruskej je čo za exot.
Sloboda slova je to, že vás nesmú trestať, keď poviete svoj názor?
Tak som si to myslel.
Koľko obetí už bude dosť
....že Rusko zaútočí alebo vtiahne do vojny krajiny strednej Európy – pobaltské štáty a Poľsko...
Vtiahne do vojny na Ukrajine? Tak tomu sa hovorí dementi. Ešte raz to zdupľovali.
1. volanie po mieri nie je podpora Ruska
2. s tými vulgarizmami je to evidentne naopak
Detinské je očakávať, že vojna sa skončí tak, že Rusi odídu. Detinské je veriť, že nám médiá a politici hovoria pravdu. To sa nikdy nestalo. Keď sa necháme, pôjdeme ako dobytok na porážku. To nie je prokremeľskosť.
Keď sa tak nahlas obviňuje Rusko ohľadom kradnutia detí, spomeňte si ktorá strana konfliktu v Juhoslávii chytala mladých a rozpredávala ich na orgány. Nebola to tá strana, ktorú sme v konflikte podporili?
Na konšpiračných weboch píšu hrozné veci o to, čo sa robí. Nebolo by treba to preveriť? Nepíšem čo, lebo ma zmažú.
...Ak Ukrajina nedokáže ubrániť svoju nezávislosť, nebudeme mať na výber, budeme nútení vstúpiť do konfliktu..
toto si myslel?
Ak Ukrajina nedokáže ubrániť svoju nezávislosť, nebudeme mať na výber, budeme nútení vstúpiť do konfliktu.
V akom kontexte to môže znamenať niečo iné.
Odporúčame