Takže 20 rokov okupovať krajinu je úúúúúúúúúúúúplne v poriadku .... keď okupant nakoniec odíde.
A čo rok 68.
Takže 20 rokov okupovať krajinu je úúúúúúúúúúúúplne v poriadku .... keď okupant nakoniec odíde.
A čo rok 68.
Aj Hodál chcel očistu. Chcel nevoličov Čaputovej strieľať. Vraj majú zoznamy.Fašista?
To boli ľudia, ktorí nechcú hniť v zákopoch pre politiku iných.
netvrdili síce, že sú demokrati, ale tvrdili, že prináčajú dobro
Rovnako ako dnešní dobroseri
kecáš.... Nie sú to Rusi, čo po uliciach chytajú mužov a posielajú na front starcov i tínedžerov.
Nevyzerá to, žeby preplesk dostávali Rusi.
Mne je jedno ako sa kto cíti. Ale nech po mne nikto nechce, aby som bradatého oslovoval ženským zámenom pod hrozbou pokuty či vyhadzovania z roboty či pod hrozbou basy.
Nech po mne nikto nechce, aby som sa k chlapovi choval ako k žene.
Normálne je korigovať svoje pocity podľa reality a nevyžadovať po ostatných aby kvákali, že vidia niečo čo nevidia.
buďme radi, že je rozum na oboch stranách a nikto (okrem Káčerových vyjadrení nedávno) nerozdúchava konflikt
USA použili jadrové zbrane proti Japonsku a to vyhrávali. Keby Rusko naozaj prehrávalo - neverím, že ich tiež nepoužije.
K Rusku som nikdy necítil nenávisť, iba nedôveru. Tú som nemal k USA. Teraz ju mám.
Neverím, že nás Rusko chce napadnúť, ani že nám USA chce pomôcť. Jedine ako Ukrajine. Ku kopám mŕtvol.
Keby sme bombardovali Komárno.... ktohovie.
Ako pekne to znie - Zrušenie nútenej kastrácie.
Takže osoba s kompletným vtákom má voľný vstup do dievčenských spŕch. Stačí, že vyhlási, že sa cíti byť dievča.
Tomu sa na Pravde hovorí pomoc ľudom.
však SS Galicia boli na strane tých gardistov ....
Bordel robili ľudia, čo sa im nechce hniť v zákope a robili ho ľuďom, čo nebudú musieť ísť do zákopu a možno majú aj obydlie za oceánom.
citujem.... ? V skratke ide o usmernenie, podľa ktorého môžu od 2. marca transrodoví ľudia podstúpiť tranzíciu a v občianskom preukaze si zapísať iné pohlavie aj bez chirurgického zákroku....
Aby ste rozumeli po lopate: Je to vstupenka pre úchylov do dievčenských spŕch a šatní, vstupenka pre násilníkov do obydlí pre týrané ženy, vstupenka do ženských väzníc....
Neveríte? Chceli by ste čeliť žalobe, keď ho nepustíte?
Teraz neviem, či je to poklona či kritika či ľútosť .... každopádne je záhada prečo teda ich už dávno neporazili.
Možno ju nakoniec doopatrujeme z našich daní....
Som na správnej debate. Celý čas tu ide iba o to ako nás čím skôr nasunúť do tej vojny.
...,„Tieto tendencie sa v zvýšenej miere odzrkadlili v roku 2020 na pomere začatých trestných stíhaní pre trestné činy extrémizmu spáchaných formou nenávistných prejavov (35,7 percenta) pre trestné činy hanobenia národa, rasy a presvedčenia. Smerované boli najmä voči židom (viac než päťnásobný nárast v porovnaní s rokom 2019), ale aj voči ďalším skupinám obyvateľstva, konkrétne Rómom, v menšej miere migrantom či jednotlivcom, ako George Soros a Bill Gates,“ uvádza sa v správe..,..
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/64085…
dobré ráno
Odporúčame