Dnes má viac ako 400-tisíc migrantov prácu alebo je v zácviku.
To je koľko percent z príchodzích. A čo je to zácvik.
Dnes má viac ako 400-tisíc migrantov prácu alebo je v zácviku.
To je koľko percent z príchodzích. A čo je to zácvik.
Pokiaľ viem, USA na Haiti ako pomoc si urobili vojenskú základňu.
Netvrdím, že je to tento prípad, ale keď sa za bezletovú zónu vydáva vybombardovanie krajiny na úroveň Stalingradu....
Ktorý štát na svete nedováža takmer nič ...
Je to skvelý terč na jadrové rakety. Ochráni USA. My budeme mŕtvi.
To všetko je pravda. Kde je lepší kandidát, ktorý bude brániť záujmy tu žijúceho slovenského občana. Žeby Kotleba? Všetci ostatní sú akoby z iného sveta a padlí na hlavu. Navoziť migrantov, ísť do vojny s Ruskom ...
Aj Macron je nezávislý. Vyjadril sa totiž, že politik, čo načúva občanom je ako malomocný....
Daj sa aj operovať chirurgičkou dosadenou na miesto na základe kvót, ktorá získala diplom i atestáciu na základe kvót.
Veľa rokov prajem.
... Posádka lode sa podľa Scavoneho „nedopustila nijakého zločinu“, len „zachránila migrantov a vybrala cestu, ktorá sa v tej dobe zdala ako najbezpečnejšia“.
Len tak náhodou plávala popri Lýbijskom brehu.
....že tému migrácie budú zneužívať populisti a krajne pravicové strany vo viacerých krajinách.
Populisti sú ľudia, ktorí nesplnia čo sľúbili. Ale teraz je ten priekak, že prídu ľudia, čo to aj splnia ako "populista" Salvini, "populista" Orbán "populista" Kurz ... všetko "krajná pravica".
Zaujíma ma len koľkokrát. Ty to vieš? Žeby sa mali horšie ako za Jeľcina, ktorý kráčal tým dobrým smerom?
... ktorý si za vraždy ... 23 rokov
Pre koho je tento štát.
To všetko nezakladá právo, aby sa niekto sám vyhlásil za prezidenta ani náhodou. To zakladá len právo na opakovanie volieb.
Aj ja by som potom pokojne mohol byť prezident.
Ide prestrihnúť plot ktorým veľvyslanectvo zaberá protiprávne námestie?
Buďto majú USA tak neschopnú propagandu, alebo sa snažia nás presvedčiť, že 500 = 5500. To je rozdiel deklarovaného doletu.
Ale to je jedno. USA i tak urobia čo chcú ako vždy. Aj teraz keď uznali za venezuelského prezidenta šaška v rozpore s Chartou OSN, so všetkými konvenciami či mravmi.
Platiť ako domáci a dostávať menej? Také európske. Žobráka zodrať z kože a ohlodať na kosť.
Odporúčame