Názorný príklad ako sa kadí z vysoka na Chartu OSN. Už je to dnes vykadená pyramída.
Názorný príklad ako sa kadí z vysoka na Chartu OSN. Už je to dnes vykadená pyramída.
A ešte podporovať mimovládky, ktoré majú za cieľ demontáž štátu.
Ktovie koľkých si platia Saudi, keď najbrutálneší a najbeštiálnejší režim na svete, čo štvrtí na ambasádach novinárov, nikomu nevadí, ale Venezuela.
Zasa prichádza čas záhadných ostreľovačov.
V ktorom roku za Madura 10 000 ľudí z Venezuely prišlo do USA. Z takého Slovenska napríklad určite nikto neprišiel do USA...
Ktorí kandidáti nebudú presadzovať gender a vítačstvo? Teda úplný rozklad súdržnosti spoločnosti.
Saudská Arábia je beštiálna totalita, kde štvrtia nepohodlných novinárov na ambasádach, podporujú šírenie radikálnej formy islamu a nie je tam žiadna náboženská sloboda. Stínanie hláv, križovanie, kameňovanie je súčasťou bežného života krajiny. Nevšimol som si, žeby to vlády USA. GB či Francúzska trápilo.
To je to beštiálne pokrytectvo politikov a mainstreamových novinárov, ktorí radšej démonizujú, Venezuelu, Kubu, Čínu či Rusko.
Ani vojnové vyhrážky takého Erdogana k Európe si nevšímajú. To je isto len taký hoax.
Odíde sa od jadra, uhlia a dôjde ropa,plyn ...
Hitlery Klingon oznámi, že ona je prezidentkou USA. GB, Nemecko a Španielsko ju uznajú za prezidentku ...
Vynikajúci recept pre USA.
Hitlary nech sa vyhlási za prezidentku, my ju v EÚ uznáme a začneme hroziť Trumpovi.
Médiá v USA to celkom isto podporia.
Opozícia už ma skutočne unavuje. Keby radšej deklarovali, čo chcú presadiť v politike, aké majú postoje k migrácii, k EÚ, k vnútornej suverenite Slovenska, k vojnovej propagande, k šikanovaniu občanov štátom, ku genderizmu, neomarxizmu.
Vyzerajú ako parta šašov.
Odporúčame