Preto existuje pojem vlastizrada.
Toto všetko sme sa učili v škole. Lenže to nie je celá pravda. Je to ako pri výtržnosti na verejnosti vybrať len jedného aktéra a jeden časový úsek a konanie ostatných zamlčať.
Najviac tu chýba popis poľskej politiky po roku 1918, ale nie je nezaujímavá aj politika UK, USA a ostatných. Neboli to ani zďaleka ovečky.
Aj jeden prípad môže ukázať, že niečo je zle. Einstein mal výrok: Jedna je niekedy už veľmi veľa pane.
Keď môžu byť umiernení moslimovia, môžu byť aj umiernení fašisti.
Videli sme to. Nerob zo seba idiota.
Možno je tu hystéria kvôli tomu, že smatfóny Huawei práve že nemajú tie zadné dvierka, cez ktoré sa dalo odpočúvať.
Huawei je proste taká konkurencia kvalitou, že iba netrhové zásahy môžu priniesť konkurencieschopnosť výrobkov USA a EÚ.
Niekedy je mlčať zlato.
To kadenie si na hlavu a naopak na druhej strane vychvaľovanie islamu ... pravda okrem konšpiračných webov
2008 to nebol rok, keď kradol Smer.
To sa vyzbierali dôchodcovia USA na bubliny a jachty papalášov. To bol rok, keď zisky boli súkromné a straty verejné.
To bol rok, keď sa odškodňovali vinníci za peniaze obetí.
Denne sa fabrikujú fakty. To je dôvod, prečo ľudia neveria masmédiám.
Vari na Kryme žijú Patagónci? Rusi priateľ môj.
Je nekompetentná. Dokonca možno skončí v base. Ale nielen ona.
Úplná odtrhnutosť od reality.
Vlastne je to v Macronovom štýle: Politik, čo načúva občanom je ako malomocný.
O rokovaní môže byť reč vtedy, keď sa na našej strane stola presadzuje náš záujem.
Potľapkávať po pleci Ukrajinu, ktorá vydiera EU zatváraním kohútov plynu z Ruska, pritom ešte tvrdiť, že kohúty zatvára Rusko a potom z toho istého Ruska ťahať rúry inou cestou ... nepripadá Vám, že nás považujú za idiotov?
Odporúčame