...„Viedol vojnu koaličných síl v Perzskom zálive proti Saddámovi Husajnovi, keď Irak v lete 1990 podnikol inváziu do Kuvajtu.
A vtedy sa to stalo. Začali bájky o irackých vojakoch, čo vyhadzujú deti z inkubátorov - čo bol blud, o tom,že Saddám dal zapáliť kuvajtské ropné vrty - ktoré zapálili USA atď, atď, atď, atď, atď, nekonečný prúd lží.
Boli vôbec Američania na Mesiaci? Načo by sa vôbec obťažovali, keď stačilo klamať - a to aj v oveľa vážnejších veciach.
Ako možno vôbec niečo veriť notorickému luhárovi.


