Čím to je, že tak nadŕžaš orezávačom hláv a kanibalom.
Čím to je, že tak nadŕžaš orezávačom hláv a kanibalom.
Vynikajúca príležitosť pre USA dodať ISILU výzbroj a posily. Orezávači hláv môžu hlavy orezávať pokojne ďalej, Na to sa prímerie nevzťahuje.
Ako tomu pomôže gender. Ako kyjak na bolesť hlavy.
Keď boli boje pri Mosule či Syrte, tak vyzývať nebolo potrebné. Keď prehrávajú orezávači hláv a kanibali, tak treba prímerie, aby ich dozbrojili.
Nenadržiavam Asadovi, ale furt je lepší, ako všetky ostatné reálne alternatívy. Beštie v ľudskej koži a orezávači hláv novinárom, kresťanom sú odpad, ktorý bude rezať hlavy aj v Európe.
Toto sú vari európske hodnoty? Vidíme ich v Nemecku ako zatiaľ len chytajú ženy.
Okolo ciest III. triedy nie sú chodníky mimo obce nikde. Aj v obciach len málokde. Zišli by sa v každej obci aj mimo nich aspoň v jednom smere. Keby šlo o nerómske deti, tak sme tu o tom asi nediskutovali, lebo peniaze.
Tvoja veta každému musí pripadať tak ako mne, že minimálne spochybňuješ Odesskú tragédiu. Výroky od teba pred tým mi pripadajú tak, že dotyční si to zaslúžili. Citujem ťa: proruskí stúpenci na nich zo strechy a z okien hádzali kamene, zápalné fľaše a zrejme aj strieľali.
Keď nechceš reakciu tak nediskutuj.
Možno si nechtiac trafil klinec po hlavičke. Sú prípady, keď obete tej "neexistujúcej" justície utekajú pred ňou napríklad do Poľska. Aby raz niekto z tvojich blízkych nemusel tak utekať s deťmi do toho zlého Ruska, aby sa nedostali na prevýchovu k homo páru.
Ty ešte existuješ?
Biela je tá s rovným spektrom
čierna je bez svetla
červená má presnú teoretickú vlnovú dĺžku danú Newtonovým trojuholníkom
kocka má všetky hrany rovnaké a pravé uhly
štvorec strany a pravé uhly
trojuholník má zvyčajne 3 strany, nikdy som netvrdil, že to ostatné čo si spomínal nespĺňa definíciu trojuholník
10(bin) je tiež dva
a tradičná rodina je M,Ž a deti
Hlasovanie o pravde je nevedecký humbuk.
Ak by to bola dobrá metóda tak by sme pokojne mohli zatvoriť univerzity, školy, a funkcia mobilu či televízora by bola daná výsledkom hlasovania. Taký mobil si kúp.
Keby išlo aspoň o konsenzus. Išlo o cinknutý výberový sotva priemer.
Keď na dvore kohút obšťastňuje kohúta, gazdiná ho dá do nedeľnej polievky. To je triviálne riešenie vedeckej otázky, ktorú riešia vedci politicky korektným hlasovaním.
Takže ešte raz. Nikto o sebe nemôže tvrdiť, že je vedec, keď o objekte svojho výskumu dáva hlasovať, alebo sám hlasuje.
Keď iný spadne do studne, tak je cool nasledovať ho?
„Pojmom rod sa rozumie súbor spoločnosťou vytvorených rolí, vzorov správania, činností a atribútov, ktoré daná spoločnosť považuje za primerané pre ženy a mužov“.
Toto Poliaci evidentne neprekukli. Rod a jeho tzv. modernú definíciu t.j. ako sa chápe dnes. Maličká zmena a diametrálne odlišný následok. Ako hodinky a holinky.
Konečne som pochopil. Veľkonočná oblievačka, Kvôli nej sa zišli v Istabule. Nerob si srandu. Celý čas sa tu ozýva homolobby úderka. Prečo asi, keď to je vraj o násilí ženách.
Čo také sa stane, keď čiernu budeme nazývať biela. Ako sa zmení tvoj život. Keď povaľač v práci bude hodnotený ako pracant, keď zlo bude vyššie dobro, keď každý pojem bude platiť len dnes.
Pokrok vyzerá inak.
Kydy.
Tieto dohovory sú ako liečenie bolesti hlavy kyjom.
Keď niekomu chýba ruka či noha - je vari zdravý?
Nie je to však podstatné, podstatné je, či je správne o pravde dávať hlasovať.
Výsledkom hlasovania o pravde je vždy blud.
Mätenie pojmov, aby nikto nevedel aká je tradičná biela, tradičná čierna, tradičná červená atď. Potom tradičná kocka, tradičný štvorec, tradičný trojuholník, tradičný výsledok 1+1 ...
Takže nielen podľa mňa:
M Ž a Deti
Pomocou tzv. Overtonovho okna sa táto elementárna samozrejmosť postupne posúva celkom inde. Napokon až k zrušeniu rodiny. Aj za pomoci užitočných idiotov, ako ich definoval Lenin.
Spravodlivosť i tak existuje.
Kvôli jednej ceste MK do rakúska, musel Lexa cestovať na oveľa dlhšie a oveľa ďalej.
.... „Pojmom rod sa rozumie súbor spoločnosťou vytvorených rolí, vzorov správania, činností a atribútov, ktoré daná spoločnosť považuje za primerané pre ženy a mužov“.
... odstrániť predsudky, zvyky, tradície a všetky ostatné zvyklosti, ktoré sú založené na stereotypných rolách žien a mužov
Najprv prstíček atď. Overtonovo okno.
Teda tak
Dokonca napalm...svätá sprostota...
Kto to teda písal
Ako sa má Trump v USA. Už rok mu robia zo života peklo a to vyhral voľby napriek odporu celého mainstreamu a establišmentu.
Okrem toho spomínam si na Nemcova - bez akejkoľvek šance vo voľbách. Takých by Putin potreboval čím viac, aby sa hlasy opozície roztrieštili. Vraždiť ich je skutočne kontraproduktívne,
To v USA asi nikdy nikoho zo skutočne reálnych kandidátov na prezidenta nezavraždili.... či?
Odporúčame