Ako sa má Trump v USA. Už rok mu robia zo života peklo a to vyhral voľby napriek odporu celého mainstreamu a establišmentu.
Okrem toho spomínam si na Nemcova - bez akejkoľvek šance vo voľbách. Takých by Putin potreboval čím viac, aby sa hlasy opozície roztrieštili. Vraždiť ich je skutočne kontraproduktívne,
To v USA asi nikdy nikoho zo skutočne reálnych kandidátov na prezidenta nezavraždili.... či?


