Ani boľševici ani KGB ani ZSSR už nie je. Bojovať staré vojny je diagnóza.
Dnes je propaganda proti Rusom. ktorej cieľom je v skutočnosti zničenie Európy aj Ruska. Ako sa to podarilo už 2x za posledných 100 rokov.
Keby USA urobili čokoľvek, ale skutočne čokoľvek - vždy sa budú štylizovať ako demokrati a humanisti. A oni to už aj urobili v Iraku, v Lýbii, v Sýrii, v Afghanistane, v Kosove a Bosne ... nuž a aj vo F..k the EÚ - Nulandistane.
"Úcta" USA k Slovákom je jasne pozorovateľná na Hviezdoslavovom námestí. Humanizmus je objektívne merateľný porovnaním počtu obetí vojen USA s hociktorou krajinou na svete za posledných 5, 10, 15, 20, 50 rokov.


