Mnoho ľudí nadáva na Rusko, ako že tam sú komunisti, či boľševici.
Dnes je komunistická strana v Rusku maličká opozičná strana.
Mnoho ľudí nadáva na Rusko, ako že tam sú komunisti, či boľševici.
Dnes je komunistická strana v Rusku maličká opozičná strana.
Priateľu citujem ťa:
...Ak je tým hrdinstvom sovietskych súdruhov
zavraždenie cárskej rodiny , priemyselné vyvražďovanie vlastných občanov kvôli triednemu pôvodu
----> kto boli tí vrahovia (kto financoval Lenina či Trockého ... či dnešných orezávačov hláv)
zorganizovanie hladomoru na Ukrajine
----> vari aj inde v Rusku nebol v tom čase hladomor?
alebo veľkolepá družba s nacistickým Nemeckom
----> a čo Poľsko, UK, USA ... všetci paktovali s nacistickým Nemeckom
Naviazať príjem poslanca a vlastne každého funkcionára na medián platov robotníkov. Skončia diskusie a každý až vtedy zistí, či ekonomika šliape.
Prečo Rusi - sami pod sankciami, by mali ešte pomáhať sankcionovať práve USA. Veď by šli proti sebe. Niekto ťa fackuje a ešte čaká, že mu pomôžeš fackovať tretieho? To skôr s tým tretím dáš agresorovi na držku.
USA už všetko silne prehnali. Sú nenávidení po celom svete ako nikdy v histórii. Už je najvyšší čas niečo s tým robiť.
Každý súdny človek vidí, že Sev. Kórea nezaútočí. Iba ak to USA sami naaranžujú... ostatne by to nebolo prvýkrát. Lenže predtým nehrozilo, že dostanú aj niečo vrátené.
USA dali sankcie na Rusko, ako asi môžu požadovať, aby ono dalo sankcie .... teda sa aj sebapoškodzovalo. To by urobil asi iba d e bil, a Putin za d e bila nebude.
Schizofrénia.
Najvyšší čas. Ide z nej strach. Sev. Kórea už predsa napadla za posledných 20 rokov predsa desiatky krajín po celom svete ...
Iste. Desiatky nepriateľov Ruska denne dronmi...
Populista býval kedysi politik, čo sľuboval ľúbivé veci ľuďom, ale nemienil ich plniť. Dnes je to každý politik, ktorý hovorí niečo iné než Sorošove mimovládky. Okrem toho je xenofób a aj rasista a osada Havranov trápnučký fašista.
Nedal zavraždiť 20 svedkov a 4 v režime ochrany svedka ako predseda Kosovskej vlády - beštia v ľudskej koži Haradinaj - kamarát USA, preto bol odsúdený. Haradinajovi zrejme časom dajú Nobelovu cenu mieru.
Kedysi som si myslel, že pravda a láska .... veď to poznáte. Komunisti boli packali.
Problém je v tom, že nemáme dostatočný alternatívny zdroj energie voči rope.
Problém je možno celkom inde. Väčšinu energie dnes získavame z ropy. Ak by sme mali dosť energie, aj ropu by šlo vyrobiť....
Aspoň tu a tam by mohli nielen o Rusoch
Kaddáfí ich nenakúpil od Ruska a zle dopadol. Tie čo mal nejak nefungovali proti NATO ...
citujem>
„Pravdepodobne má pripravené nejaké miesto so zlatým padákom. Aby ho mohol dostať, musí sa vzdať mandátu, pretože asi pôjde o miesto v manažmente banskobystrického úradu,“ domnieva sa.
Takže varenie z vody.... takéto opľúvanie iba viac nazlostí a rozmnoží počty voličov Kotlebu.
Putin osobne ich určite dáva nafetovať. Aj jeho drony po celom svete denne zabíjajú desiatky nepriateľov Ruska...
Ja sa zasa nebudem pozerať na OH. Načo, keď sa politicky ovplyvňuje výsledok... Predsa nech testujú, koľko chcú, koho chcú. Lenže o toto zjavne nejde. Nejde o šport.
Mňa to divadlo potom nezaujíma. Nakoniec bude politicky nekorektné, keď vyhrá nesprávny športovec...
Určite zasa Donbas a Luhansk zaútočili na Kyjev ... či?
1. Už bolo dokázané že nekopla.
2. NELEGÁLNA migrácia, ako už z názvu vyplýva je TRESTNÝ čin. Každý, kto nabáda na trestné konanie, alebo ho umožňuje je trestne stíhateľný.
Narážal som na neustále dvíhanie dôchodkového veku kvôli tomu, že naša mladá generácia v počte cca 200 - 300 000 neplatí do soc. poisťovne, pretože musela hľadať prácu v zahraničí....
Pravica na Slovensku nevládne - je v opozícii. Už dlho predlho je tu Slovenský hospodársky zázrak - Fico. Ten Fico, čo do 5 minút sľuboval kedysi odvolať ministra pre podozrenie z korupcie.
Odporúčame