Bez mučenia sa priznávam, že tomu zadĺženiu na 45 rokov nerozumiem. Na Slovensku žije približne 1% obyvateľov EU, takže asi nebudem ďaleko od pravdy, keď budem predpokladať, že z tých 127 miliárd by nám malo pripadnúť tiež 1%. Prečo by nám malo splatenie 1,27 miliardy trvať 45 rokov?
P.S. Tým vôbec nechcem povedať, že obhajujem masívny nákup vojenskej techniky. Neprajem Slovensku osud Indiánov - holí, no po zuby ozbrojení.


