Nerozumiem. Gašpar vraj toho vodiča predbiehal cez plnú čiaru - ten vodič sa pritom chystal odbočiť doľava. Cez plnú čiaru?
A len tak medzi nami - v aute je na ľavej strane dokonca aj spätné zrkadlo, ktorým sa vodič pomerne jednoducho dokáže presvedčiť o situácii za ním.


