Ach, Slováci, aký sme my národ?
Dve poznámky:
- na Matoviča sa dá stále odvolávať, pretože chyby, ktorých sa dopustil, sa opraviť nedajú a nedajú sa ani ospravedlniť. On totiž dodnes nepochopil, že na riadene štátu sa nedá (a nesmie) využívať mikromenežment použiteľný pre firmu. Vo firme je pánboh a jeho slovo bez výnimiek platí, nepohodlných zamestnancov v pohode vykopne, drobné švindle pri obchádzaní zákonov sú štandardné. Nič z toho pre riadenie štátu neplatí...
- ad Kotlár: nikto akosi nechápe, že Kotlár prezentuje názor certifikovanej spoločnosti, nie vlastný. Ak máme námietky voči Kotlárovi, tak na ne zabudnime a namietajme okrúhle razítko pod vyjadrením súdneho znalca. SAV také niečo nemá - a preto od začiatku vrdím, že ich "kontrolná štúdia" bola absolútnym nezmyslom - jednoducho preto, že sa dali od začiatku očakávať námietky proti ľubovoľnému výsledku.