Británia a Francúzsko naozaj vyhlásili 3. septembra Nemecku vojnu. Bola to len formalita, svoje zmluvné záväzky voči Poľsku nepotvrdili žiadnou účasťou armády na konflikte. Slová, slová, slová...
Británia a Francúzsko naozaj vyhlásili 3. septembra Nemecku vojnu. Bola to len formalita, svoje zmluvné záväzky voči Poľsku nepotvrdili žiadnou účasťou armády na konflikte. Slová, slová, slová...
Bez vysvetlenia súvislostí sú všetky tie dokumenty na prd. Čo napríklad znamená to pole otáčajúcich sa vrtuliek? Mimozemské obnoviteľné zdroje energie?
Kontext dekrétu netreba obkecávať, dá sa objasniť jedinou krátkou vetou: neútočiť na vojenskú prehliadku v Moskve.
Nesplnili svoje zmluvné záväzky tak, že odovzdali ČSR Hitlerovi na podnose. Hovorím o našich prepytujem spojencoch v Mníchove 1938. Prečo sa TÁTO udalosť nepokladá za začiatok druhej svetovej?
Útok na Poľsko bol v kontexte II. svetovej vojny bezvýznamný. Začiatok druhej svetovej bol stanovený SPÄTNE, 1. septembra 1939 o svetovej vojne nikto neblúznil.
Keď už, tak vhodnejšími dátumami by bol začiatok útoku na Francúzsko (10. máj) a Britániu (júl) v roku 1940.
Toto je dosť trápny článok - Pravda si ním strieľa zo svojich čitateľov. Význam ukrajinského slovíčka "дозволити" z textu prezidentského dekrétu (dá sa na nete dohľadať triviálnym spôsobom) nie je v zmysle "povoliť", ale "umožniť" - v kontexte celého textu "nezabrániť konaniu".
Pozor na streľbu, môže smerovať aj do vlastného kolena...
Čo to trepete za hovädzinu? Bez napadnutia ZSSR Nemeckom a napadnutia USA Japonskom v roku 1941 by sa žiadna svetová vojna nekonala. ZSSR si v súvislosti s útokom na Poľsko plnil svoje zmluvné povinnosti voči Nemecku. V tom čase to v Európe vôbec nebola samozrejmosť - na zmluvy kašľali Briti aj Francúzi v súvislosti s ČSR (Mníchov 1938), na zmluvu s Poľskom kašľalo aj Nemecko.
To by vám nemohli urobiť.
Nemôže - veď jasne napísal, že vracať sa chce NORMÁLNEMU človeku.
Mali by zakázať aj sex, vďaka nemu sa vyrábajú malí producenti CO2. Samozrejme tým myslím výlučne sex heterosexuálny, L&G môžu sexovať do aleluja.
С Днём Победы!
Happy Victory Day!
Alles Gute zum Tag des Sieges!
Keď presadzuje výrobu áut vo Volkswagene, alebo v Stellantise, tak to znamená, že všetci sa vozíme na Volkswagenoch, Peugeotoch, alebo Citroenoch?
Vidím, že pán je znalec. Iste vám nebude robiť problém vysvetliť porovnanie cien nafty vyrobenej z ruskej a neruskej ropy.
Aháááá.... takže keď sa v Bavorsku verejne poďakoval za spoluprácu a konštatoval úplne rovnaký prístup k pragmatickým otázkam výroby spaľovacích motorov, energopovolenkám a imigrácii, tak doma bude tvrdiť niečo úplne iné?
Hm, pozeral som Ficovu tlačovku a keď jej obsah porovnávam s týmto článkom, tak Fico musel Bavorsko asi navštíviť dvakrát.
Pri rieke Smorodinka sedí na deviatich duboch Slávik lúpežník. Jeho hvizd je taký silný, že tráva vädne, stromy sa ohýbajú a ľudia padajú mŕtvi k zemi. Bohatier Iľja Muromec sa však nezľakne, vytiahne luk a šípom Slávikovi vystrelí pravé oko. Zraneného zbojníka priviaže k strmeňu svojho koňa a odvezie ho priamo na dvor kniežaťa Vladimíra do Stoličného Kyjeva. Tam knieža Vladimír, Slniečko naše, prejaví záujem vypočuť si Slávikov hvizd. To ale nemal robiť, lebo keď Slávik na pol huby zahvízdal, tak knieža Vladimír, Slniečko naše, sa zo stolca svojho skydalo...
P.S. Tiež to s obsahom blogu (takmer) nesúvisí.
Konzervovanie kapusty sa najčastejšie realizuje mliečnym kvasením (fermentáciou), čo je prirodzený spôsob, ktorý zachováva vitamíny a vytvára probiotiká. Ak už máte kapustu vykvasenú a chcete predĺžiť jej trvanlivosť, môžete ju následne sterilizovať v pohároch.
P.S. Tiež to vôbec nesúvisí s obsahom blogu.
Milí prepravcovia a dopravcovia! Ceny pohonných hmôt ani zďaleka nezávisia iba od ceny ropy. Nafta by nebola zadarmo aj keby cena ropy bola nula dolárov za barel.
Mám pocit, že trafená hus zagágala.
Snažil som sa používať jednoduchší ľudový jazyk, aby porozumeli aj progresívci :))
Odporúčame