Napríklad Cintula...
Napríklad Cintula...
Neskúsite požiadať priateľa gúgla o pomoc pri hľadaní hesla (napríklad) Jaguar Land Rover? Prípadne Volvo, aj keď s tým sa chválil hlavne Sulík. Menej známa a médiami príliš nespomínaná je investícia TPG Blackstone (2024) za pol miliardy eur hodnotená ako najväčšia logistická investícia v Európe.
Odkedy sa hráme s pracovnými materiálmi? Nie je to niečo podobné Odorovmu legu? Tiež to bola fikcia...
Vtipný bol Kaníkov nápad, keď invalidi postihnutí stratou končatín museli stále chodiť na pravidelné kontroly invalidity. Asi aby preukázali, že či im noha alebo ruka nedorástli...
A zostali u nich všetci zahraniční investori z roku 2006 (a skôr)?
P.S. Na túto tému si pozrite dnešnú tlačovku ministra Tarabu. A to, že sa v meteorológii nevyznám, som uviedol hneď skraja môjho príspevku.
Kde ste v mojom príspevku našli tvrdenie, že SHMU môže fungovať bez meteorológov?
Aké boli mzdy v roku 2006 a aké sú dnes? Nesťahujú sa západní investori ďalej na východ za lacnejšími nájomnými robošmi?
Asi nie ste schopný uviesť ktorý zákon a v ktorom paragrafe, však? Ani spôsoby pánskeho prirodzenia vám v tom nepomôžu.
Zaujímavé je, že poznáte metódy pánskeho prirodzenia.
Zákon mi nezakazuje označiť vás za pánske prirodzenie, tak by som si dovoli požiadať vás, aby ste to v prípade vymazania môjho príspevku oznámili aj adminom.
Spýtajte sa ho keď sa stane ústavným činiteľom.
Prepáčte, ale keby som vás priamo tu v diskusii vulgárnou formou označil za pánske prirodzenie, tak by som tým tiež nikoho neuviedol do omylu. No napriek tomu by ma admin vymazal.
Neuviedli ste ani jediný dôvod prečo by mal byť nárast cien vyšší ako 0,4%. Vedie vás len chorá nenávisť a chorobná túžba ukázať sa aký ste frajer.
Nemám záujem dookola opakovať, že 0,4% je 0,4%. Pozriete si linkované video, ktoré som pridal do blogu, tam sa dozviete o prípade, keď nejaký obchodník zvýšil cenu 15-eurového medu o 60 centov. A vypočujte si aj komentár ministra financií na túto tému.
Ste obyčajný sprostý demagóg, nie ste schopný ani skopírovať text. Celý citát:
Ak si to teda zosumarizujeme: maximálna škoda, ktorú po zavedení transakčnej dane utrpí koncový spotrebiteľ, je nárast cien o 0,4%. Ktoré nastať môže, ale nemusí…
Ktovie, či už Zelenský zrušil prezidentský dekrét, ktorý zakazuje vyjednávania s Ruskom.
Vy ani čítať neviete. Tu je celý odsek z blogu na túto tému, vy neschopný babrák. Dajte si to prečítať niekomu, kto to dokáže:
Rovnako dôležitou otázkou je aj dôsledok tejto dane. Vzhľadom na to, že ide maximálne o hodnotu 0,4% zo sumy odosielanej jej platiteľom na iný účet, je to zároveň aj suma o ktorú sa zvyšujú výrobné náklady jej platiteľa. Ktoré sa môžu – no nemusia – premietnuť do koncovej ceny jeho produktov, zavisí to od ochoty firmy vzdať alebo nevzdať sa pôvodnej výšky dosahovaného zisku.
Som v tomto obore laik, no domnievam sa, že podstatnú časť práce pri predpovediach počasia vykonávajú počítače. Dokážu zozbierať potrebné údaje zo satelitov a vymodelovať prognózu na nadchádzajúce obdobie, priamy ľudský zásah väčšinou vôbec nepotrebujú. Mýlim sa, ak si myslím, že pre chod SHMÚ sú dnes oveľa dôležitejší ITčkari (technici a programátori), ako meteorológovia?
Momentálne rozmanitosť spočíva skôr v tom, že sa akceptujú deti, ktoré pália žehličkou rodičov.
Odporúčame