Prepáčte, ale čo mi vlastne vyčítate? Veď som inými slovami a trochu stručnejšie povedal prakticky to isté...
Prepáčte, ale čo mi vlastne vyčítate? Veď som inými slovami a trochu stručnejšie povedal prakticky to isté...
Len by som rád upozornil, že v krajine, z ktorej pochádza haiku, je prevládajúcim (národným!) náboženstvom polyteistický šintóizmus.
Budem s vami polemizovať, aj keď nie som profesionálny novinár - ale televízne diskusie sú predovšetkým pre laikov v tomto obore. Moderátora nesmieme hodnotiť podľa toho, či jeho vyjadrenia zodpovedajú našim (politickým) názorom. Musíme hodnotiť výlučne jeho schopnosť viesť diskusiu. Vôbec ma nevyrušuje, keď moderátor kladie nepríjemné otázky človeku, ktorý je v danej diskusii mojím favoritom. Vyrušuje ma to, keď ho nenechá seriózne na takú otázku odpovedať (však, pán Dírer?). A vyrušuje ma aj to, keď je moderátor nepripravený, alebo ak jeho "príprava" spočíva v memorovaní bulvárnych správ a marginálnych okolností. Ohromným osobnostným plusom moderátora je jeho schopnosť aktívne a pohotovo reagovať na diskusiu a využiť v nej aj informácie, ktoré sa nemusia nutne týkať aktuálnej témy.
Moderátorov na takej úrovni však nemáme, občas niektorý zažiari, ale to je len jednooký kráľ - ako ste i vy konštatovali v blogu.
Informácie zbieram z mnohých médií. Takže by som sa rád dozvedel ktoré z nich sú konšpiračné, vy v tom máte evidentne jasno.
Vy píšete o konšpiračných médiách a ja vám mám robiť ich zoznam? Len tak čosi kecnete a ktosi druhý to má potvrdiť? Zobuďte sa.
Človek so strelným poranením ležiaci na JISke sa vám má ozvať? Dokážete pochopiť aké svinstvo ste napísali?
Pardón - ktoré médiá pokladáte za konšpiračné?
Američania teoreticky ešte nemusia postúpiť do štvrťfinále.... Je to síce nepravdepodobná verzia, no teoreticky možná: Nemci vyhrajú s Francúzskom (budú mať 15 bodov), Lotyšsko vyhrá zápasy s nami a s Američanmi, naši vyhrajú so Švédskom za 2, alebo 3 body. Naši by mohli mať 13, alebo 14 bodov, Lotyši 13 a Američania tiež 13. Pri rovnosti bodov (3 družstvá po 13) by rozhodovali vzájomné zápasy, tie by mali Američania horšie aj s nami, aj s Lotyšskom a cestovali by domov...
Takže načo vôbec diskutujete, keď ani len netušíte s kým a o čom? Potrebujete na sex partnera?
Načo vôbec diskutujete, keď ani len netušíte s kým a o čom? Vy asi ani na sex nepotrebujete partnera...
Nie som pánboh... Odpovedi na otázku ste sa vyhli.
Neodpovedali ste na otázku: akým spôsobom sa dostanete do diskusie keď si neotvoríte článok?
Označovať ich pomenovaním Slovensko je urážkou Slovenska.
A akým spôsobom sa dostávate do diskusie, keď sa obávate infekcie po otvorení blogu?
Čudné je aj to, že právo odvolať sa voči rozhodnutiu súdu má aj prokurátor?
Čo je čudné na skutočnosti, že každý má právo využiť opravný prostriedok voči rozhodnutiu súdu?
Odporúčame