Odkiaľ máte informácie o výške škody v takzvanom nástenkovom tendri?
Odkiaľ máte informácie o výške škody v takzvanom nástenkovom tendri?
Veď im to rozkážte! Tu mi o tom darmo vykladáte, predpokladám, že nikto z vlády ani z parlamentu si to neprečíta.
O platoch sa nehlasuje, pretože nešlo o platy, tie by musel schváliť parlament ústavnou väčšinou. Zvyšovali sa PAUŠÁLNE NÁHRADY - a na to má kompetencie vláda.
Vyzerá to tak, že máte problémy s erekciou, keď tam nejdete sám.
Najlepším príkladom ačohentizmu je právny systém založený na precedensoch (skrátene pre voličov OĽaNO: je to systém, ktorý súdi ľudí podľa rešpektovaných rozsudkov z minulosti). Používajú ho predovšetkým v USA a UK...
To nie je jediná vec, ktorej nerozumiete.
Takže pani prezidentka Mgr. Čaputová zistila, že vakcína vírus neporazila, vrátila život do normálu a dostala slobodne normálny covid?
Pani prezidentka Mgr. Čaputová tvrdila, že vakcína je sloboda. Tak prečo kvôli trojnásobnej vakcinačnej slobode musela prerušiť svoj program návštevy USA?
Citát z kampane: ...preto vakcínu považujem za jedinú cestu ako poraziť vírus a vrátiť život do normálu.
Hm, v blogu som sa dočítal, že pani prezidentka Mgr. Čaputová bola 3x zaočkovaná vakcínou Pfizer a potom dostala covid. Čo z toho pokladáte za prekrútený fakt?
Inak je zaujímavé, že ste za zlatých neoznačili aj náckov. Ich gestapo by vysporiadanie sa s so zberbou zvládli ešte svižnejšie ako vami pertraktovaní komunisti.
Tak to považujete za štátnický počin? V takom prípade asi musíte bezmedzne obdivovať pána poslanca Mgr. Matoviča, ten verejne vyhlásil, že ho veľmi baví nas jerať ľudí.
Tie by sa naplno prejavili vtedy, keby som si neuvedomoval vážnosť situácie. Veď to je naozaj závažný problém, keď výrazná časť zástupcov ľudu nedokáže napočítať do 30...
Plne si uvedomujem vážnosť tejto situácie a preto musím uviesť nasledovné:
buhahááááááá!
Mohli by ste aj vecne odôvodniť váš obdiv k pani prezidentke? Napríklad spomenúť konkrétne činy, ktoré počas svojej kariéry spách... vlastne vykonala?
Domnievam sa, že za "celospoločenskú dohodu" by sa skôr dala považovať petícia za predčasné voľby. No ústavný súd asi nepovažoval podpisy 600 000 voličov za dostatočné množstvo na vyjadrenie celospoločenskej dohody.
Len tak pre zaujímavosť: zúčasnilo sa doterajších protestov aspoň štvrtina z vyššie uvedeného "celospoločenského" počtu?
Vzhľadom na to, že sa na žiadny trestný čin nechystám a ani o žiadnom neuvažujem, mi je úplne jedno aké bude nové znenie trestného zákona. A čo vy, vám bude veselo?
Neberte ten prieskum príliš vážne. Do počtu poslancov dosť zasahuje okolnosť, že matovičistom nezarátali hlasy marginalizovaných, nie sú teda vo fiktívnom parlamente a ich mandáty sú rozpustené medzi ostatnými stranami. Ak by sa toto zarátalo, tak prieskum sa len mierou štatistickej odchýlky líši od volebného výsledku.
Áno, viem to vysvetliť a nie je to žiadna jadrová fyzika. Stačí na to Newton zo 17. storočia.
Odporúčame