Prebudiť by ste sa mali skôr vy. Je už po voľbách, nevšimli ste si? Odporúčaná štúdijná literatúra:
Martin Kukučín: Neprebudený
Prebudiť by ste sa mali skôr vy. Je už po voľbách, nevšimli ste si? Odporúčaná štúdijná literatúra:
Martin Kukučín: Neprebudený
Neskúsite si zopakovať matematiku pre tretí ročník základnej školy? Dovolím si upozorniť vás na taký komplikovaný fakt, že vami preklínaná sedemdesiatdeviatka má v parlamente prevahu 8 (slovom osem) hlasov. Čo pre menej chápavých znamená, že ak aj bude chýbať 7 koaličných poslancov, tak opozícia ich neprehlasuje.
Zaujímavé je, že "zmýšľanie magora" bez výhrad akceptujete.
Hm, nie je v kancelárii českého ministerstva kultúry priveľa amerických prezidentov?
Mohli by ste ma upozorniť kde sa v tomto článku vyskytla kritika predchádzajúcej vlády?
Obávam sa, že keby Fico viac šetril, tak Matovič by o to ušetrené viac rozhádzal.
Fakty:
v roku 2009 bol deficit 6,8%, pričom hlavným dôvodom bolo neplnenie PRÍJMOVEJ časti
v roku 2010 bol deficit 7,8%, pričom hlavným dôvodom bolo výrazné prekročenie VÝDAVKOVEJ časti
A novinári sa akosi vyhýbajú jednoduchému konšatatovaniu - po kom Fico tento Augiášov chliev prevzal. Namiesto toho len veštby ako to nezvládne.
Zaujímavé - všetko kakané sa pripisuje iba Ficovi. Pritom stačí jeden pohľad na krivku na grafe vývoja verejného dlhu:
Sú tam viditeľné dva výrazné skoky v raste zadĺženosti - jeden v období 2010 - 2012 (Radičovej vláda) a 2019 - 2021 (matovičohegerovská vláda).
V celej histórii dlhu však výrazne chýba predficovské, dzurindovsko-miklošovské obdobie. V ktorom si vtedajší financmajstri vylepšovali bilanciu zadĺženosti rozpredajom energetiky za bazárové ceny...
Vodík sa môže stať hlavným zdrojom energie až vtedy, keď arabských šejkov prestanú baviť miliardy z ťažby ropy.
Nie je hlupák, bohužiaľ. Keby bol hlupák, tak už tu dávno nezapácha. Je to zákerný prefíkaný hochštapler.
Pár drobnosí vášho blogu mi nie sú jasné: píšete o tom starcovi, ktorý je na obrázku? Dokáže skutočne tú vec, čo leží na stole, zobrať do hrsti?
Vyšlo slnko. Takže ste určite boli voliť. Boli ste voliť a Slovensko nebude čierna diera. Boli ste voliť a nestratili ste slobodu.
Ja som si doteraz myslel, že "oficiálny list slovenského ministra českému" je podmnožinou "ľubovoľných dokumentov ľubovoľných politikov".
Ale pre tých, pre ktorých sú podmnožiny pivom pre husi, dopĺňam, že výraz "lubovoľný dokument ľubovoľného politika" dokonca zahŕňa aj "oficiálny list slovenského ministra českému".
Nechcem hodnotiť gramatickú, štylistickú, syntaktickú, či historickú úroveň tohto listu.
Namiesto toho sa spýtam, či existuje nejaký inteligentný dôvod, prečo doteraz nebol z rovnakých hľadísk hodnotený ľubovoľný dokument ľubovoľného politika.
Krúpubitie na RTVS ste nesledovali? Škoda, bol to srandovný výkon saskokomika.
To je viacmenej presné hodnotenie práce pána policajného oného. Dôležité je však spomenúť aj objednávateľa jeho práce a aj jej čistotu a zákonnosť. Ak si to všetko spočítame, tak z toho vyplýva jediné - naozaj musel odísť.
A nemali byť tí "desiati" frajermi už vtedy, keď Hamran hlasito ohlásil svôj odchod do policajného dôchodku?
Odporúčame