Nemyslím si. Zásadným problémom USA - a teda aj Trumpa - je obrovská zadĺženosť, ktorá rastie rýchlym cvalom. Tá sa dá zmazať jediným reálnym spôsobom, vojnou vo veľkom, najlepšie svetovom rozsahu.
Nemyslím si. Zásadným problémom USA - a teda aj Trumpa - je obrovská zadĺženosť, ktorá rastie rýchlym cvalom. Tá sa dá zmazať jediným reálnym spôsobom, vojnou vo veľkom, najlepšie svetovom rozsahu.
Isteže, psychiater konštatoval, že Zelenskyj je podľa jeho odhadu už na piatich až šiestich čiarach denne.
Nechcete ruské energie? Budete si to musieť ako mantru opakovať vždy, keď zapálite svetlo.
Tu už ani detox nepomôže.
Pampúšik, čo sa stalo? Fúrikovi vŕzga koliesko?
Maďarsko BOLO v možnostiach - ale po dvoch zmienkach v diskusii sa dakto chytil za nos a nahradil ho Srbskom.
Hm, lovím v pamäti a spomínam na pravidelnú leteckú dochádzku Ing.Kisku z Popradu do Bratislavy. Aj na to, ako sa mainstream rozčuľoval, keď bol donútený zameniť lietadlo za podradnú prezidentskú limuzínu.
Otázka č. 8: Ktorý štát susedí s Rumunskom a Ukrajinou?
Prečo je odpoveď Maďarsko nesprávna?
Neviem ako vy, no ja som sa dočítal, že vzdušnú vzdialenosť z Izraela do Iránu momentálne využívajú izraelské stíhačky a v opačnom smere iránske rakety a drony.
Chváliť Fica (alebo akéhokoľvek iného politika) má nárok KOMENTÁTOR, tým na základe objektívnych informácií vyjadruje svoj názor, alebo názor redakcie. Lenže naši žurnalisti si vedome alebo nevedome (čo z toho je horšie?) zamieňajú pozíciu redaktora, prípadne analytika práve za funkciu komentátora.
Zobrala si Karkulka košík a vybrala sa cez temný les k babuške. V temnom lese však stretla Zlého Zelenského:
- Máš pekný košík, Karkulka! Davaj ho sem!
- Nedám!
- Davaj, okažite!
- Nedám!
No a tak Zlý Zelenskyj zavolal na Karkulku vojenskú políciu, ktorá jej zhabala košík a Karkulku zobrala na front, niekam ku Kupjansku. A tam musela dať každému.
Arogance je parukou k zakrytí duševní pleše.
(Jan Werich)
Akú logiku má dobrovoľné prepustenie vojenských letísk cudzej krajine? Akú logiku nachádzate v tom, že nemáme nárok kontrolovať Američanov čo tam robia, koho tam vozia a aké zbrane a tovary dovážajú? V čom spočíva logika toho, že americkí vojaci nepodliehajú slovenským zákonom? Je logické, že súlad zmluvy so slovenskou ústavou nebol posudzovaný ústavným súdom, ale akousi anonymnou skupinou právnikov, ktorých stanovisko nebolo nikdy zverejnené?
Bolo to v súlade so zmluvou DCA. Zmluvu s Američanmi podpísala v roku 2022 Mgr. Čaputová bez akéhokoľvek pokusu o jej posúdenie ústavným súdom.
Len tárate. Na každé vaše tvrdenie som odpovedal argumentom - konkrétnym, overiteľným. Tiež sa s vami nemienim baviť, so sebastredným chrobákom Truhlíkom nie je o čom.
A nemienite sa baviť ani o tom, že Slafkovský bol na olympiáde druhým najlepším STRELCOM? Prečo sa hanbíte komentovať aj fakt, že bol zaradený do All Stars tímu olympiády?
Aháááá! Takže najproduktívnejší hráči olympiády McDavid je len úbohý lúzer, keď strelil iba 2 (slovom DVA) góly. Tretí najproduktívnejší hráč, Švéd Raymond, dal dokonca iba jediný gólik... Slafkovský bol so 4 gólmi druhým najlepším strelcom spomedzi približne 300 zúčastnených hokejistov.
Dobrý večer, stará mama!
Tú, ktorú si viac ceníte.
Odporúčame