A vy sa bránite, alebo útočíte?
A vy sa bránite, alebo útočíte?
Pripomeňte mi: proti komu vedú vojnu Orbán a Fico?
Bojovať za cudziu krajinu bez súhlasu prezidenta je trestný čin.
Zásadný krok ku zisku Nobelovej ceny za mier.
Malá pripomienka k SFZ - zatiaľ je to len na úrovni mediálneho prekrikovania sa. Nejaké objektívne hodnotenie celej kauzy sa zo zverejnených informácií momentálne nedá získať, obe strany tvrdia, že ich dôkazy sú nepriestrelné.
Keby bol rezultát jednoznačný (v zmysle porušenia zákona zo strany SFZ), tak by asi delegáti Kováčika nezvolili znovu - a predpokladajme, že sú to ľudia s oveľa kvalitnejšími informáciami, ako máme my.
Tak ste toho naozaj dosť veľa nezaregistrovali, ale ak sa spýtate AI, tak vám poskytne vyčerpávajúcu odpoveď. Pellegrini bol najďalej na návšteve v USA a v Japonsku.
Aj dĺžka letov je snáď zaujímava, na trase do USA sa asi skonzumuje viac, ako počas letu do Londýna.
Ako uľahčujute? Leštíte Cintuliam strelivo?
Európa nejakú ropu má, ťaží sa napríklad v Nórsku, alebo v Rumunsku.
Aký prívlastok má nafta, alebo benzín, ktorý tankujete do auta a je s pomerne vysokou pravdepodobnosťou vyrobený z fašistickej ropy?
Technické normy ohľadom vplyvu seizmického zaťaženia na statiku budov sa za posledných 50 rokov nemenili, akurát sa premenovali, STN sú v súlade s EN.
Neodpovedali ste na otázku otázkou práve vy?
Keby som mal záujem pridať sa k vášmu sprchovaniu, tak by som asi bol o tých interných záležitostiach informovaný a nepýtal by som sa znalca.
I vy patríte k tej telekomuništovej sprchovacej partii?
Hm, ale prečo ich "nesfúkol" v diskusii? Tej sa širokým oblúkom vyhol, akurát si vylial žlč a zmizol, úplne pokakaný z otázok, ktoré by mu mohli spôsobiť bobo.
Považujete interné správy z prostredia vašej komunity za dôležité?
Prvý raz som sa dozvedel i to, že ropa môže byť fašistická. No z nejasného dôvodu ste sa nevyjadrili k otázke klasifikácie ropy z islamských teokracií a o ideologickom prívlastku nafty, ktorá bola vyrobená z ropy s nevhodným ideologickým prívlastkom v krajine civilizovaného kolektívneho demokratického západu.
Prepáčte, niečo mi asi ušlo. Ktorú amnestiu máte na mysli? Naozaj by som to rád vedel - aby som sa mohol vyhnúť tlieskaniu zlodejom, ktorí ma okrádajú.
Všetci tí, čo chcú Fica silou-mocou "dať dole" by mali
a) zamyslieť sa
b) tĺcť hlavou o zem
c) pýtať sa: Prečo sme sa ho, my tupci, nezbavili zvolením za ústavného sudcu?
Možno by sa Fico mal Zelenského spýtať na akú dlhú dobu ešte odhaduje svoj vplyv a pôsobenie v politike.
Koľko rokov strávil vo výkone trestu, teda v kriminále, keď ho nazývate kriminálnikom?
Odporúčame