Vymýšľate si účelové sprostosti. Ani raz som nespomenul, že tie "cicky" si čosi zaslúžili. Položil som vám niekoľko otázok, pýtal som sa vás či schvaľujete drzé chovanie detí voči pedagógom. Nezmohli ste sa na nič, len na osobné útoky a celú diskusiu ste zakončili úžasným múdrom: Ako myslíš... Odpovedal som vám, že aspoň niekto.

