Danko vníma obvinenia opozície ako politický útok, nekázal otvárať listy
VEDEL alebo NEVEDEL ze otvaraju tie listy?
Ak VEDEL nema tam co robit.
Ak NEVEDEL tak tam ma bordel a nema tam co robit.
Co to ma s opoziciou?
Ale suhlasim s nim v jednej veci.
Bozkavat vylozky pred kamerou bola chyba -povedal tak o sebe omnoho viac ako by iba Danko vedel o sebe povedat... inemu cloveku.
A zase iny clovek sa tak o Dankovej povahe dozvedel viac, ako by sa dozvedel keby Danko o svojej povahe hovoril.
P.S.: listy sa v ziadnej dikaure nikdy nazacinali citat za ucelom zneuzitia informacii. Prekvapilo by ma, keby to v NRSR posunuli na dalsiu uroven.