Hej, presne ako Erdi, Putinov kamarat.
Zbrojovke (ruskej/tureckej/americkej) je uplne jedno kde pouzijes jej vyrobky, hlavne ze doobjednas to co si spotreboval aby bolo aj pre akcionarov.
A kedze ludia zijuci z prace to zaplatia tak preco si neporovnat dlzky...

