Tych 300000€ rocne vies urcite doveryhodne dolozit a urcite netliachas.
Tych 300000€ rocne vies urcite doveryhodne dolozit a urcite netliachas.
Co trepes! Belgicko sa transformovalo lebo nechceli zadarmo skladat nieco co nema buducnost. Nevybuchla nezamestnanost, neumreli od hladu. Urobili to co mal urobit Detroit. Preorientovat sa. Vyvoj. Premiesnovanie produkcie. Ty mafia, ty... Sluzobnicek.
GB so si stale zije s nami. Ale to je tebe asi jedno...
Pre svet to bude dobra sprava keby nebol na ziadnej ;)
Plati to len opacne. Oni maju ranny kapitalizmus za sebou.
Nech si cesmad dohodne ine ceny ked maju volny trh o ktorom basnia.
To, ze v ich statoch chcu iba ROVNAKE podmienky pri mzdovej hladine za pracu vykonanu na ich uzemi neznamena ze ich diskriminuju. Zrazu nemaju nekalu hospodarsku sutaz a preto fnukaju. A ty s nimi.
Obavam sa ze TY to myslis vazne.
...sme obete...a oni ciste zlo...
44%?
TU SA NEMOZE STAT TO CO V DETROITE.
Napiste si to kazdy den 100x.
Mozno tomu uverite.
Pokles z 1.400 na 2.000 musel byt zaujimavy!
To z dovodu vyuzitia robotov? :D
Zvysok podobne...
Nackovia si basavel urobia ked sa vyroba presunie, lebo sa presunula. Alebo preto, lebo je tu (a "drieme" na "cudzie"). V kutiku srdca vedia, ze im ide iba o basavel...
Nadavas jej/mu do slnieckarky, lebo nema ruzove okuliare prizvarane k nosu ako TY?
Odporúčame