Okolia mozu byt dost monotonne. Nie vzdy je to vyhradne na osoh.
Okolia mozu byt dost monotonne. Nie vzdy je to vyhradne na osoh.
Preco ma o 20 rokov pracovat viac ako 1/2 obyvatelstva? Ides ty.
Statistika z anglicka zohladnuje aj naklady na nezamestnaneho anglicana a uradnika ktory mu hlada pracu? To sa obcan zabudne ;)
Zla sprava: nenakazali. Par vekslakov nam tu tvrdilo ze nam nakazali a uverili sme im.
Ty zijes v predstavach 80tych rokov. Pozri Moldavsko. To je vyhliadka tvojho scenara. Rusko je tiez ok. Zbehni tak na 14 dni cestovat po vidieku. Omrkni to a zamysli sa.
Zacni moldavskom. Alebo Ukrajinou.
Len nepis o statoch z ehs. To by bola demagogia.
Sme chudence. Stale. Davno to bol nazov Sklave, mysleli slovana otroka. Potom madari, cesi, zidia, burzui, komunisti, rusi, meciar, dzurinda, fico, kapitalisti, soros, brusel, elity...
Normalne mam pocit ze to zacina vyzerat ako vyhovaranie sa na svet vokol a patologicka neschopnost odkomplexovat sa ako celok.
Nasa zivotaschopnost je tak vyvynuta, ze 10% ludi ich islo preskakovat, lebo tu by hladovali, nemali robotu, alebo rozvoj.
Co ked to nevnimaju ako zivotaschopnost? Co sa stane ked neposlu € na fondy? V4 sa pred hlasovanim o Brexite spajala s GB pri hlasovaniach proti DE, FR (nalada proti EU). Niekto skusil "vyjednat" kurz 30 SK za € (skrtnut ,1260). Ako sa obsadzuju posty EU (kym a za co?). Vies vylucit, ze im to jednoducho nelezie na nervy? Co je znakom NASEJ zivotaschopnost? Eset. Co este?
Drbe ti? Kde konkretne maju tie zony byt? V 10tom? V 16tom/21? Je tam vacsi poriadok pri derby Rapidu s Austriou ako 24.12 v BB.
Odporúčame