Tvoja pariť je mi ukradnutá.
Tvoja pariť je mi ukradnutá.
ani trochu.
Úpadok je od času, keď meradlom úspechu je veľkosť spáchaného podvodu. Lenže pri športe sa podvody páchajú ťažko. rozhodujú sekundy, milimetre, počet gólov, ... všetko presne merané... len na Slovensku sa úspech meria úspešnosťou natáraných fráz a oklamaným počtom voličov...
budeš sa musieť zmieriť s tým, že stalbert si píše o čom sa mu zachce. Vzhľadom na to, že stalbert strávil určitý čas v Paríži pracoval niekoľko rokov pre francúzsku spoločnosť, tak bola prehliadka Paríža v rámci otváracieho ceremoniálu pre mňa celkom zaujímavá. Ale je to len nepodstatný gýčový cirkus ako na každej olympiáde. Niet čo hodnotiť.
Úpadok je od roku 2006. Do roku 2008 rástol počet medailí na OH, potom už len klesá a na týchto budeme radi ak nejakú získame....
Zvláštne, že sa tu ľudkovia rozčuľujú nad úrovňou úvodného ceremoniálu OH v Paríži a nie nad úpadkom slovenského športu za posledných 18 rokov odkedy ovláda Slovensko banda podvodníkov Smer. Slovensko poslalo na OH v Paríži historicky najmenšiu výpravu. Je to dôsledok všeobecného úpadku od nástupu strany Smer k moci.
A opäť vypisuješ klamstvá.
Ja mám veľa vnúčat. Aktuálne ich pár sedí v lietadle z Číny domov, ďalšie obdivujú zahájenie OH v Paríži a zvyšné spokojne spinkajú doma a nepoznám žiadny dôvod, prečo by sa nedostali nikdy na Floridu či na Kubu.
takže Ukrajinci nezastavili tok ropy na Slovensko. K zastaveniu dodávok na Slovensko nedošlo. Zastavili len prepravu ropy od jedného dodávateľa. Takže si klamal, ako vždy.
samozrejme, ako vždy, klameš.
ten čo sľúbil zasypať Moskvu raketami :-)))
zastavenie strategickej suroviny pre Slovensko sa nekoná. Ako obyčajne klameš.
Orbán si bol dohodnúť postup u Putina a Fico vrelo podporil Orbánovu misiu za vodcom Putinom. Dvaja užitoční Putinovi poskokovia sú na smiech pre zvyšok EÚ.
Za súkromnú maďarskú firmu ovládanú ruskou KGB.
Fico a Orbán sa spolčili proti EU a Ukrajine. Čo ti na tom nie je jasné? Ukrajina stopla prepravu ropy od jedného ruského fašistického dodávateľa. Čo ti na tom nie je jasne?
Slovenský premiér sa spolčil s Putinom a Orbánom proti EÚ a Ukrajine.
Potkani v USA produkujú denne 19,3 miliónov barelov ropy. Saudi 11,3, Rusi 11, Kanada 5,6.... USA+Kanada+Saudi toľko ako zvyšok sveta.... načo by USA vozili nejakú ropu z Indie?
Do teba sa prevtelila Baba Vanga. Len si zabudol na Floridu, tá sa pripojí ku Kube. :-)))
Ruská ekonomika vyčerpala rezervy. Peniaze investuje do vojenskej výroby, ktorá neprináša hodnoty ale len zbrane a muníciu ktoré prakticky okamžite horiace vo vojne. Štát tlačí peniaze za ktoré nevzniká žiadna trvalá hodnota alebo tovary na uspokojenie potrieb obyvateľov. Perpetuum mobile neexistuje a nie je ním ani ruská ekonomika.
Odporúčame