Netvrdím, že som finančne gramotný, ale tých 50k čo mám dnes v 2. pilieri by som vymenil za 10-ročné slovenské štátne dlhopisy s 3% úrokom.
Netvrdím, že som finančne gramotný, ale tých 50k čo mám dnes v 2. pilieri by som vymenil za 10-ročné slovenské štátne dlhopisy s 3% úrokom.
Kotlár - razputin, dvaputin, triputin...
Kotlár patrí do ústavu. Celá táto vláda patrí do ústavu. Niektorí do liečebného, väčšina do nápravno-výchovného.
Fico prehajdákal za necelého pol roka už 5 miliárd....
Samozrejme, milujem ťa mucko, preto sa snažím napraviť ťa.
Svedkovia Ficovi sú nevyčerpateľná studnica zábavy a hlúposti. Svedok Ficov je schopný Ficovi poďakovať za každý pľuvanec, ktorý mu Fico&co flusnú do xichtu.
Médiá vraj môžu za to, že Fico vyšší deficit hospodárenia štátu ako Matovič :-)), Matovič vraj môže za to, že Fico má vyšší deficit ako Matovič :-)))... v čase keď sa hrnú miliardy z plánu obnovy od EU, miliardy z Eurofondov... a títo pajáci robia rekordné deficity....
Zase si si strelil do vlastného kolena :-))
Dal si článok z roku 2019, kde súčasný (pod)predseda parlamentu Žiga dal podporu americkým kapitalistom :-)))
Nemáš za čo :-)))
Mucko, neklam, Boh ťa vidí.
Ešte chvíľku budú vládnuť a aj 5 im bude dobrých... :-)))
Dotované boli len energie pre maloodberateľov... Je známe, že slovenské podniky platia jedny z najvyšších cien energií v EU.
Takže si napísal ďalšiu sprostosť.
a ty nedokážeš napísať nič konkrétne, len prázdne frázy na obhajobu smeráckych zlodejov. A že kto je tu vymletý a neobjektívny...
Vylúpená štátna kasa: 3 miliardy na dotovanie cien plynu a elektriny - vymáhať od všetkých ktorým boli ceny dotované.
Keď ten slovenský Fantozzi príde do Bruselu, musí tam byť dobrá zábava :-)))
Nie, Moskva by poslala milión vojakov 6000 tankov, 500 lietadiel a vypucovala by to tu.
Vylúpená štátna kasa: splátky PPP-projektov 200 miliónov ročne = 0,8 miliardy za 4 roky predchádzajúcich vlád. Začni, vymáhaj.
Keď tak počítam, 30-ročný dlhopis úrok 5%, z 50000 = 2500 EUR ročný úrok ... 500 EUR daň, zostane 166 EUR mesačná renta... som ochotný už zajtra prejsť z 2. piliera na štátne dlhopisy.
Peniaze v 2. pilieri sú súkromné prostriedky a vláda mi ich nemôže vyvlastniť bez náhrady. Ale ak ponúkne vláda dobrý úrok 4-5% vyplácaný ročne, som ochotný ich z 2. piliera vybrať vraziť do štátnych dlhopisov :-)))
Vláda zmrda z TT bola lepšia ako tá dnešná. Vo všetkých ukazovateľoch dosahovala lepšie výsledky ako vlády okolitých krajín.
Ficove vlády naopak..
neschopných papalášov máme v našej vláde... tých čo si volil sú neschopní papaláši.
Podať demisiu, keď nevie čo má robiť.
Odporúčame