občas unesieme nejakého Vietnamca... len nerozumiem, prečo ho neodviezli rovno z Berlína...
občas unesieme nejakého Vietnamca... len nerozumiem, prečo ho neodviezli rovno z Berlína...
Vláda bude schvaľovať dodatočne?
Ale áno, veď aj Pellemu dodatočne odklepli let na gaypárty v Dresden.
O týždeň bude výročie rozpútania Kórejskej vojny, keď šialení severokŕejskí komunisti s podporou Sovietskeho zväzu a Číny napadli Južnú Kóreu a rozpútali vojnu s 3 miliónmi obetí.
Miestna zapredná vlastzradná spodina tu o chvíľu začne ospevovať týchto dvoch šialených diktátorov - Kima a Pu-Tina.
Máš to popletené. To Pellegrini letel na gaypárty do Drážďan.
Treba zrušiť platenie za odpad podľa objemu odpadu, ale treba nastaviť platby podľa počtu prihlásených osôb na trvalý + prechodný pobyt a pobyt dôsledne evidovať.
Koalícia rieši prostosti - seba a nerieši katastrofálny úpadok konkurencieschopnosti krajiny.
Slovensko spadlo o 6 miest z 53. miesta za rok 2023 na 59. miesto, ale udržali sme sa o chlp pred Mongolskom a JAR.
Slovensko zaostáva v oblastiach:
Verejné financie -8 miest 62.miesto
Legislatíva -14 miest 61. miesto
Efektívnosť vlády -14 miest 62. miesto
Ale veď to píšem, že takto asi nie - na tajňáša, .... veď mohli zobrať aj opozičných politikov, možno by pre to želané zmierenie niečo urobili... Inak lístky sa dali zohnať aj pár dní pred zápasom za pár stoviek.
Nechcem, ale musím sa ich zastať. Patrí to k reprezentácii štátu, že na reprezentačné zápasy cestujú aj vysokí predstavitelia štátu. Nezdá sa mi čudné, že letia aj štátnym lietadlom na náklady štátu. Otázka je skôr, či existujú nejaké pravidlá, kto poletí, ...., alebo sa len tak vyberie pár "vládnucich", zavolajú Šutajovi, že chcú lietadlo a letia.
Dnes dostala nová vláda a slovenská ekonomika ďalšie hodnotenie. Bol vydaný rebríček konkurencieschopnosti 67. ekonomík sveta.
Slovensko spadlo o 6 miest na 59. miesto ale udržali sme sme sa tesne pred Mongolskom a Juhoafrickou Republikou. Efektivita vlády spadla z 51. miesta Matovičovej a Hegerovej vlády na 62. miesto...
Normu zaviedol Kaliňák, keď poskytol vládny špeciál na únos Vietnamca.
Ako sa máš Andrejko, už pracuješ?
Danko sa riadi pravidlom: My sme štát a štát sme my. Vy, úbohý plebs ste tu na to, aby ste cirkus štát platili.
Danko nie je líder, Danko je hanba národa. Danko je oný ako tá nevkusná opacha pri hrade ktorú dal postaviť.
Pellegrini požiadal, aby bol zohľadnený geografický princíp pri obsadzovaní funkcií v NATO :-))))
Jasné, dotiahnu si tam nejakú neschopnú geografickú a ešte aj putinovskú krysu.
Jeho najväčšia schopnosť je poslúchať príkazy a liezť do zadku oligarchom..
treba ich zavrieť do rezervácie aby boli dobre chránení... ale aj tam by si ich mohli zobrať na mušku Kuffovci z vrtuľníka...
Pellegriniho prejav, alebo jeho väčšiu časť napísal Banáš.
Rukopis konšpirátora a manipulátora dejín sa nedal zaprieť.
Ktorému z tebou menovaných stavajú sochy po celej krajine a ktorého vyschnutú kožu vystavujú v nejakom mauzóleu?
Odporúčame