Prečo Šimečkovi? Nech sa ospravedlnia Matovičovi - napríklad za napadnutie v jeho aute. Nie len za kopu urážok.
Prečo Šimečkovi? Nech sa ospravedlnia Matovičovi - napríklad za napadnutie v jeho aute. Nie len za kopu urážok.
Postarané. Ty sa staraj o priateľov, vraj "sú to najvác" čo ti v živote ostalo.
Tak cez leto bude koalícia diskutovať o postoch... leto ubehne, ubehne rok od volieb a koalícia doteraz rieši len svoje personálne nároky....
Smeráci sa ani ospravedlniť nedokážu.
V Denníku N sa snažíme o vecnú a kultivovanú kritiku a verejnú diskusiu. Budeme to robiť aj naďalej, lebo to je základ demokracie.
Ospravedlňujem sa politikom Smeru Erikovi Kaliňákovi, Jurajovi Gedrovi a Richardovi Glückovi.
Budem rád, ak sa aj politici dokážu ospravedlniť za urážky, ktoré smerujú novinárkam a novinárom, ale aj politickým oponentom.
Ešte raz: Ospravedlňujem sa politikom Smeru Erikovi Kaliňákovi, Jurajovi Gedrovi a Richardovi Glückovi.
Klameš. Zrušia RTVS zákonom aby vykopli vedenie. Nie, na o nemajú nárok, to je valec. A tak by sme mohli písať o stovkách iných pozícií, vedúcich pracovníkoch národných parkov, rôznych kultúrnych inštitúcií, okresných úradov...
„Nádory, názory a národy“ alebo „balkón a Balkán“, viaceré Gašparovičove prešmyčky stihli zľudovieť. Už pri skladaní prezidentského sľubu v roku 2004 premenoval národnostné menšiny na „národné“. Pápeža Benedikta XVI. sa mu podarilo nazvať Dominikom. Po rokovaní s chorvátskym prezidentom Stjepanom Mesićom svojho partnera poľutoval, že „Srbsko je vnútrozemská krajina a nemá ani meter pobrežia“.
Smeráci zakážu aj humoristické relácie.
Smeráci zakážu lekárom informovať o zraneniach Fica.
Smeráci zakážu demonštrácie.
Smeráci zakážu vydávanie novín a časopisov, ktoré nevelebia vedúcu úlohy strany a vodcu.
Pezinská skládka je presa Smer. Čaputová ich vymietla.
vari sa smeráci niekedy zmierili s porážkou?
Zmierenie sa nerobí rečami, ale činmi. Smeráci žiadne činy nerobia, ich valec valcuje, vyhadzuje ľudí z práce, robí si zákony na šikanovanie nepohodlných... ich medové motúzy - prázdne rečičky o zmierení sú len provokácia.
Kedy si bola naposledy v Rusku Alenka?
Mr. Triumph sľubil namiesto peňazí zbombardovať Moskvu.
Koľko je vo svete krajín podporujúcich Rusko?
To vari naozaj priemerne zarábajúci Rus dostane za mesiac práce 350 EUR? Z takej pláce môže polka Ruska skapať od hladu. Alebo ísť skapať na Ukrajinu za 1000 EUR na mesiac.
Tak dezolátom je už aj Matovičova argumentácia dobrá. :-))
Nie, nie je to hoax, robí sa už len 50%-ná - jedna k jednej - 1 slávičí na 1 bravčový penis.
A dnu vpochodovala druhá.
To je nejaká novinka posledných volieb prezidenta? Predtým nevolili občania?
Najviac pobavilo, že: Regulačný úrad chce prijať nových zamestnancov. Problémom sú však nízke platy. „Za veľmi dôležité považujem napríklad riešenie dlhodobého boľavého miesta úradu a to je nedostatok zamestnancov. Pokiaľ sem chceme dostať kvalitných ľudí, musia byť zaplatení. Väčšinou sem chodia mladí ľudia. Keď sa niečo naučia, preplatia nám ich veľkí hráči na trhu.
Problém je ale hlavne v tom, že ak tam s vedomosťami a skúsenosťami aj niekto niekto ostal, tak ho po výmene vlády z úradu vyšmarili a dosadili si svojich ... kto normálny by tam ostal robiť?
Odporúčame