Som za mier v Európe. Rusi, pakujte sa domov z Ukrajiny.
Som za mier v Európe. Rusi, pakujte sa domov z Ukrajiny.
Dvoma zmluvami (1988 a 1998) získala Nová Kaledónia značnú vnútornú autonómiu s možnosťou vyhlásenia nezávislosti uzákonenou francúzskym Národným zhromaždením. V roku 2018 sa konalo referendum o nezávislosti, v ktorom sa však väčšina vyslovila proti nezávislosti Novej Kaledónie.
V referende v októbri 2020 obyvatelia znovu odmietli nezávislosť od Francúzska: 53,26% hlasovalo proti pri účasti 85,6%. V predošlom referende proti nezávislosti hlasovalo 56,7% hlasujúcich.
Putin už žere žaby.
:-))
Vzbura otrokov pod vedením Jeana-Jacquesa Dessalinesa skončila v roku 1803 víťazstvom a 1. januára roku 1804 bola kolónia prehlásená za nezávislý štát pod menom Haiti, a to ako prvá černošská republika na svete.
Problém Slovenska je hospodársky úpadok v porovnaní s okolitými krajinami.
Tu sa rieši len politický boj a kupovanie voličov balíčkami namiesto investícií do budúcnosti.
Budujú sa najdrahšie diaľnice, vyhadzujú sa miliardy na IT projekty ktoré nefungujú, vyhadzujú sa miliardy na 13.dôchodky = kupovanie voličských hlasov dôchodcov....
Starého psa nové kúsky nenaučíš.
Tak, tak, už sme prešli od slobody slova na názor - "čo majú nejakí občania kecať do toho..."
Nekecajte a makajte... neplačte, že iní za vás neurobil vašu prácu,
- zbúrali ste Rázsochy ale žiadny projekt nemocnice nepripravovali...
.. objednali ste stíhačky, ale letisko ste pre ne nepripravovali... ešte ste provokovali protesty proti umiestneniu stíhačiek na Sliači..
Už sme v stave, že nikto nemá chuť a silu vyvracať všadeprítomné bludy dezinfoscény, ktorá je už aj súčasťou vlády.
K tomu len toto: https://www.demagog.sk/policia-poprela-ze-ma…
Tak nič, zase len trepeš.
No daj, v ktorých krajinách.
Väčší. Vraždil vlastnými rukami.
Mal by si sa ospravedlniť za blud ktorý si sem dal, že Cintulova žena je Ukrajinka... namiesto toho sem lepíš ďalšie bludy od Blahu, ktorý je obdivovateľ teroristu a masového vraha Che Guevaru.
Nerobte z toho vedu. Polícia musí samozrejme vyšetrovať aj to, či mal atentátnik komplicov, či mu niekto pomáhal. Vyšetrovanie má systém a neriadia ho táraniny nejakého Šutaja.
Dokonca v materiáli Novorossija :-)))
A znova si napísal nezmysel. Ja som nepísal, že je rovnosť. Dopyt po zamestnancoch prevyšuje ponuku. Mzdy rastú.
jasné... všetko je manipulácia trhov :-)))
Sebareflexia....
očakávam, že v rámci sebareflexie pán podpredseda Danko vráti mandát poslanca za to, že po dopravnej nehode ušiel z miesta nehody... a polícia tak ako pri ostatných vodičoch, ktorí spôsobia nehodu bude konať...
Kto do nás kameňom, my do neho dvoma...
Všetci sú úžasní a dobrí. Radosť žiť v tejto krajinke.
Len veľká škoda, že to robia tak "dobre", že na Slovensku sa ľudia majú horšie ako sa majú Rumuni. Namiesto riešenia rozvoja ekonomiky tu máme zase neschopných vládcov, ktorí len bojujú.
Odporúčame