Samozrejme, že vláda šetrí na daniach a odvodoch.
Pridali si po 5000 ako paušál ktorý sa nezdaňuje a neplatia sa z neho odvody...
Samozrejme, že vláda šetrí na daniach a odvodoch.
Pridali si po 5000 ako paušál ktorý sa nezdaňuje a neplatia sa z neho odvody...
Blaha mal dištanc za minulej vlády? Ale nepreháňaj. Nebol pozvaný a chcel sa natlačiť do nejakej relácie.
Ja nestraším. Ja len píšem, že tam je veľa háčikov.
No a dohodami odísť môžu aj okamžite ... ale prečo by to robili, ak môžu dostať odstupné?
Jasné, vy neodborníci ani neviete o čom vypisujete a nerobíte paniku.
Neurobil to preto, že nemal podporu v parlamente. Tak to mohol len odovzdať nasledujúcej vláde, ktorá podporu má.
Skopírujem z Wikipádie pár údajov o okupácii Československa v roku 1968:
V stredu 21. augusta 1968 obsadili cudzie vojská väčšinu strategických miest po celom Česko-Slovensku. Operácie sa zúčastnilo asi pol milióna vojakov a okolo 6 000 tankov. Operácii velil sovietsky armádny generál I. G. Pavlovskij.
Poprosím ťa, daj ty údaje, kedy a koľko Američanov prišlo okupovať Slovensko.
:-)) skvelý sarkazmus, dávaj viac príspevkov....
Vidím, že sa ozval odborník :-)))
no keď myslíš, ja mám len drobnú otázku... na základe čoho ti novovzniknutá verejná inštitúcia vyplatí mzdu, ak s tebou nebude mať uzavretú pracovnú zmluvu?
Tak, tak, ignorácia "iných" odborníkov ktorí neboli vo vesmíre a tak nevedia či zem je guľatá, ani nevideli žiadny vírus a preto vírus neexistuje a 20000 ľudí nezabil vírus, ale špáranie v nose...
Ministerstvo chce zákonom zrušiť RTVS. Lenže RTVS je právny subjekt, ktorý má 1200 zamestnancov. Tých musí RTVS ku dňu ukončenia činnosti prepustiť so všetkými náležitosťami - výpovedné lehoty, odstupné... Nový subjekt ak ich bude chcieť zamestnať, musí s nimi uzavrieť nové zmluvy. Budú chcieť zamestnanci uzavrieť zmluvy s novým zamestnávateľom?
Veď ty vôbec netušíš, čo v tom zákone je.
Podľa mňa spôsobí zrušenie RTVS a jej nahradenie inou inštitúciou obrovské problémy a bude stáť obrovské peniaze... bude napríklad nevyhnutné vo veľmi krátkom čase previesť všetky zmluvy RTVS na novú spoločnosť - pracovné, licenčné, nájomné, dodávateľské, atď... a vôbec som si nie istý, či to bude vo všetkých prípadoch aj možné. Ale veď insitní slovenskí právnici ktorí nám tu vládnu snáď vedia, čo príde.
Fico a súčasný minister financií v opozícii brutálne dehonestovali návrhy ozdravných opatrení Ódorovej vlády. To, čo dnes chce robiť minister Kamenický je len pokus priliať pár kvapiek vody do deravého suda z ktorého uniká voda prúdom.
Všetky reformy (verejnej správy, zdravotníctva, školstva, súdov, ...) smeráci doteraz bojkotovali a odmietali a označovali za škodlivé, nepotrebné...
Vláda nešetrí. Míňa oveľa viac ako predchádzajúce vlády. Zadĺženosť štátu raketovo rastie.
Čo myslíš tým tajomným slovom "zarve"?
Akých zatajených? Ak Ukrajinci súhlasia s tým, aby boli nejaký Francúzi na Ukrajine, tak nikto nemá právo sa Francúzom vyhrážať.
My sme NATO. Čo je Rammstein?
Chceme mier. Rusi, prestaňte bombardovať, strieľať rakety a granáty na Ukrajinu.
Som za mier v Európe. Rusi, pakujte sa domov z Ukrajiny.
Odporúčame