Zdá sa, že zo Slovenska bude kvôli Ficovi o pár mesiacov izolovaná čierna diera ako za Mečiara.
Zdá sa, že zo Slovenska bude kvôli Ficovi o pár mesiacov izolovaná čierna diera ako za Mečiara.
Keď sa súdny človek pozrie, čo za čudesné bizarné kocúrkovské postavičky sú dnes v slovenskej vláde, tak sa vôbec nečudujem, že profesor Fiala nemá žiadnu chuť na spoločné jednanie vlád. :-))) a to tam našťastie nie je Rudo Huhu Huliak :-)))
Ty náš hlúpučký panáčik, prezraď, čo je to ten karbit.
:-))) Lavrova zároveň ubezpečil, že Slovensko nepošle na ukrajinské územie žiadneho slovenského vojaka..... tak, tak, ani náboj, ani húfnicu, ani vojaka, ani... ani... ani...
a čo je také dôležité na tejto verejnej informácii, že by ju najskôr mali mať politici? Fiačan mal urobiť tlačovku a ešte skôr ako politikov, mal informovať občanov - občanov sa toto rozhodnutie aj zákon týka - všetkých.
živé spisy vynášali na svetlo sveta ako prvý Mečiar a po ňom Fico s Kaliňákom... takže ak folklót, tak mečiarovsko-ficovský...
A čo sa týka rozhodnutia ústavného súdu v tejto veci, tak to nebolo rozhodnutie o merite sporu, len rozhodnutie o tom, aby sa nestalo to, že rozhodnutie v merite už nebude dôležité, lebo sa do trestného práva vnesie totálny chaos..
Nehanbi sa, dal link na tie čísla z českého SUKLu.
žiadne informácie neunikli, informácie o platnosti zákonov sú verejné, týkajú sa všetkých občanov štátu...
Naozaj? Bude 1,05%? No tak to si počkám na realitu nie na vyslovenie jedného čísla.
Posledne keď rozprávali o konsolidácii tak to skončilo tak, že pan učetní si poplietol číselká a nakoniec je konsolidácia v tomto roku záporná.
Netuším, čo Fiačan vyšetruje... asi hľadá toho, kto dal verejnú informáciu novinárom bez jeho schválenia...
Takže pan učetní Fantozzi sa zase vyjadril tak, že nepovedal vôbec nič. :-))) ako vždy...
Kto a za čo by mal odstúpiť? Podľa mňa by mal odstúpiť Fico za útok na Ústavný súd.
Fico opäť hrá hru na chudáčika, ktorému niekto ubližuje ... tentoraz vraj Fiačan a ústavný súd.
Zase tu Fico tára sprostosti. Vôbec nič sa nestalo. Robí z komára somára.
Ústavný súd urobil iba jednu obrovskú chybu, že rozhodnutie nezverejnil okamžite na tlačovej konferencii pre všetky médiá...
Tie informácie sú verejné, týkajú sa všetkých občanov ... je to informácie o (ne)platnosti zákona - ktorá je dôležitá pre všetkých občanov štátu... aj keď vy smerácki lotri sa hráte na to, že sa týka len vás.
Fico ako predseda vlády - vlastnou hlavou, vlastnými ústami viackrát zverejnil dôverné informácie ... takže je osobne zodpovedný. To sa o Fiačanovi ani náhodou tvrdiť nedá. Informácie, ktoré boli zverejnené neboli dôverné, ani tajné - boli verejné. A kto ich dal novinárom nie je známe.
Ústavný súd ani dnes nerozhodol o súlade novely trestného zákona s ústavou... to urobí až po jej zverejnení.
Uniknuté informácie boli verejné... tak ťa to zbytočne trápi..
Netráp sa panáčik rovnako, ako si sa netrápil keď Fico zverejňoval dôverné informácie ku ktorým nesmel mať za žiadnych okolností prístup.
Sibír pomaly zaberá Čína. Preberá veľké oblasti ako výlučnú ekonomickú zónu Číny.
Ešte vám to ruskí propagandisti neprezradili?
Odporúčame