Bebjak nenadával a určite sa nevyjadril zle ani na Slovensko ani na Slovákov.
Bebjak nenadával a určite sa nevyjadril zle ani na Slovensko ani na Slovákov.
No schválne, čo ty vieš o tom Green Deale? Nehľadaj na internete, napíš čo o ňom vieš.
Odpoveď - nevieš nič.
Politický film Bratři vyhral hlavnú cenu, Bebjakov seriál je kriminálny, nie politický.
Ako sa vstupuje do politiky? Ak niekto nie je politik, nemôže vyjadrovať svoje názory?
Asi rozhoduje pas. Ale ten Tešín obsadili aj Svätopluk. Tak je možno aj naša Slovanka :-)))))
Nie, o tom súd nerozhodoval. Klameš. Súd odmietol časť žaloby Ukrajiny z ruskej genocídy a časť prijal - to znamená že je oprávnený vo veci rozhodovať. Žiadny rozsudok ešte nevydal.
Judgment of 2 February 2024 Document Number182-20240202-JUD-01-00-EN Document Type judgment
Case 182 - Allegations of Genocide under the Convention on the Prevention and Punishment of the Crime of Genocide (Ukraine v. Russian Federation) Date of the Document: Fri, 02/02/2024 - 12:00
Vo veľkom Maďarsku.
Vojnový, militantný štát je Rusko. Rusko je agresor. Rusko okupuje časť inej krajiny. Rusko rozpútalo vojnu v Európe. Rusko vraždí státisíce ľudí na Ukrajine.
Čo nastane po tom ako zmiznete zo spolkov EU a NATO? Okupujú vás Maďari a budete mondokovať.
Vidím to tak, že bude len ten tunel.
Komisár pre energetiku 2014-2019 Maroš Šefčovič....Súčasný podpredseda Európskej Komisie zodpovedný za medziinštitucionálne vzťahy a strategický výhľad...
Korčok je diplomat... diplomati ostávajú, vlády sa menia.
Ale vy smerácki patologickí klamári tu omieľate dookola sprostosti.
takže nedokážeš ani napísať, čo ten šmejd naklamal...
Kaliňák je profesionálny šmejd = podvodník. Jeho rečiam ľudia chabého umu veria a "kupujú" bludy ktoré im Kaliňák predáva....
No tak daj niečo pravdivé, čo malo hlavu aj pätu, čo Kaliňák povedal. Môžeme to rozobrať ...
Dnes je témou Dzurinda a že by vraj mal ísť sedieť... tak sa pýtam za čo?
jasné, už len aby si prišiel na to, za čo by mal sedieť.
Oni strieľajú. Oni odmietli jednania pred napadnutím Ukrajiny. Oni dávajú nezmyselné požiadavky, nie my. My sme normálni, oni nenormálni.
Pellegrini nie je politik. Je to len poslušná bábka. Užitočný idiot, ktorého posúvajú oligarchovia tam, kde potrebujú.
Tretia sv. je už rozpútaná. Putin ju spustil pred 2 rokmi.
No a nakoniec sa spojili pohrobkovia Tisa s pohrobkami Husáka a Československo rozbili... a teraz si to vytúžené Slovensko spoločne nerušene rozkrádajú.
Odporúčame