no a toto by mal vediet isil a keby sa tych bomb chcel tak zmocnit.
no a toto by mal vediet isil a keby sa tych bomb chcel tak zmocnit.
Erdogan obdivuje Adolfa Hitlera, je jeho dobrym ziakom
Ale islam nie je niečo nové. Islam je tu už stovky rokov. Problémom je ekonomický úpadok. Francúzko za čias ekonomickej prosperity otvorilo hranice moslimom, arabom, černochom zo svojích bývalých kolónii. Títo ľudia sa v 60-tich a 70-tich rokoch usadili natrvalo vo Francúzku. Získali štátne občianstvo a tak sa stali občanmi Francúzkej Republiky. Tieto rodiny mali deti a tie sa už stali rodenými francúzmi. Ale dnešné Francúzko je už ekonomicky niekde úplne inde. Ekonomická depresia je tak hlboká, že títo ľudia si už vo Francúzku nedokážu nájsť prácu, živobitie. Sú tam nadbytoční a nik nerieši tento závažný problém. Jednoducho pre väčšinu arabov, moslimov, černochov sa vo Francúzku nenájde práca. Tito ľudia sa teraz cítia, že nie sú už vo svojej rodnej krajine vítaní, ale skôr trpení. Mnohí z nich sa potom môžu uchyľovať k rôznym extrémom.
Turecká ekonomika, turecké HDP je tak veľké ako približne 10mesačný ekonomický nárast Čínskej Ľudovej Republiky v súčasnosti.
Takéto firmy zarábajú na hlúposti svojích zákazníkov. Takéto pyramídové obchodné aktivity by mali byť zo zákona zakázané.
Francúzko je v ekonomickej depresii. Takíto ľudia, ako ten "terorista" sa vo Francúzku nevedia uživiť. Jednoducho pre arabov, moslimov, černochov tam už nie je práca a títo ľudia tam už nevedia prežiť. Katastrofa je, že ide väčšinou o deti prisťahovalcov, ktorí prišli do Francúzka v 60tich, 70-tich rokoch minulého storočia, čiže v časoch prosperity. Dnes Francúzko je už ale niekde inde. Z "džungle" pri Callais nik nechce požiadať o štatút politického utečenca na francúzkom území, všetci sa tlačia do GB. Jednoducho vo Francúzku už utečencov nečaká "dobrý" život. Kapitalizmus je už raz taký.
Francúzko je v ekonomickej depresii. Takíto ľudia, ako ten "terorista" sa vo Francúzku nevedia uživiť. Jednoducho pre arabov, moslimov, černochov tam už nie je práca a títo ľudia tam už nevedia prežiť. Katastrofa je, že ide väčšinou o deti prisťahovalcov, ktorí prišli do Francúzka v 60tich, 70-tich rokoch minulého storočia, čiže v časoch prosperity. Dnes Francúzko je už ale niekde inde. Z "džungle" pri Callais nik nechce požiadať o štatút politického utečenca na francúzkom území, všetci sa tlačia do GB. Jednoducho vo Francúzku už utečencov nečaká "dobrý" život. Kapitalizmus je už raz taký.
ono to je tym, ze cela ekonomika francuzka je v depresii. takito ludia uz vo francuzku nevedia prezit. jednoducho zle casy.
ako funguje nas stat a pravo slovenskej republiky:
cina si narokuje toto uzemie uz od 13. storocia. to je uz dost dlha doba.
hm neviem co to je dostat ferovy pristup na trh. co to je to ten ferovy pristup na trh. prosim vas, vie to niekto vysvetlit o co tu ide?
no kto si mysli, ze zapad je bohaty tak je na omyle:
Jaceniuka zastrelil niekto. Na jeho daci. On je uz mrtvy
SUPER+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++
Odporúčame