vela rusov tuzi sa dostat do ciny, kde zarobia viac ako doma.
vela rusov tuzi sa dostat do ciny, kde zarobia viac ako doma.
pokial viem tak apple kupuje patenty od huawei a nie naopak :))))
a kto tie straty bude platit? kanik, alebo sulik, alebo strana SAS?
tych 3.4 biliona dolarov nie je bohvie co. ak dlh firiem je cca 50 bil. dolarov
Ako sa vyvija predaj novych osobnych automobilov, teda predaj aj v Amerike?
KDE JE REALNA KUPNA SILA OBYVATELSTVA V SUCASNOSTI??? V AMERIKE???
kto dnes nakupuje, kde je kupna sila tak tu si to mozete pozriet:
kto nakupuje nove osobne automobiliy?
kto kupuje nove osobne automobily, tak tu je najnovsia informacia:
+++++++++++++++++, vyborny clanok
rusko si predovsetkym musi vybudovat realnu ekonomiku. sila ruskej ekonomiky sa da porovnavat s miniaturnou juznou koreou a popripade australiou.
najlepsie pivo bolo za socializmu, leziak, dnesne piva to su sumienky.
najlepsie pivo bolo za socializmu, leziak, dnesne piva to su sumienky.
p. harabin popisal fungovanie politickych stran a celeho statu, bohuzial je to tak.
a kto tie straty nahradi, sulik? alebo zeby mihal?
skúste si pozrieť toto, čo hovorí o ústrednom výbore jeden človek
ja by som odporučil všetkým vypočuť si toto:
Veľmi skreslený článok, lebo USA rovnako uvalili clo aj na Japonskú oceľ. Bohužiaľ schyľuje sa k obchodnej vojne.
Odporúčame