ale rozumiete velmi dobre o com hovorim. ja ked odvediem peniaze do DSSky a ta zacne podnikat s tymito peniazmi, tak DSSka operuje s NEZDANENYMI PENIAZMI. to ostatne uz si hadam domyslite.
ale rozumiete velmi dobre o com hovorim. ja ked odvediem peniaze do DSSky a ta zacne podnikat s tymito peniazmi, tak DSSka operuje s NEZDANENYMI PENIAZMI. to ostatne uz si hadam domyslite.
pan kaplan hadam mi nechcete povedat, ze danovy podvod je nieco co sa da tolerovat. tie peniaze, ktore otaca niekto nie su zdanene!!! takto sa dobre podnika p. kaplan. ja musim zaplatit dan aj za mojho psa.
co to ma s tym spolocne, dochodok vyplaca niekto iny, ale problem je to, ze ludom slubili takzv. programovy vyber, alebo jednorazovu sumu. jednoducho toto bol velmi rafinovany podvod, lebo sa vedelo, ze tieto peniaze neboli zdanene a nikto o tom nebol v tom case informovany. mnoho ludi sa dostalo do omylu.
no ale ved hovorim, cele ako to je dnes je ocividne, ze je to rafinovany podvod.
o vynosnosti v dss kach rozhoduje trh a nie politici, dochodok je dochodok, to nie je ako hotovost na ruku. z toho vsetkeho co tu uz bolo ide jednoznacne o rafinovany podvod.
vsade vo svete sa dochodky ciastocne dotuju, tak isto aj zeleznice. zatial nemame idealnu spolocnost kde vsetko idealne funguje.
poistovne za 20 000 eur ponukaju 74 eurovy dochodok. ved to ten clovek nema ani na cigarety a jedno pivo denne. na 740 eurovy dochodok by som musel mat 200 000 eur co je uz slusny peniaz. toto je vysledok "sporenia" v druhom pilieri.
presne, vobec sa na to nehodil. na taku relaciu by tam mal byt naozaj fundovany chlapik.
poistovne za 20 000 eur ponukaju 74 eurovy dochodok. ved to ten clovek nema ani na cigarety a jedno pivo denne. na 740 eurovy dochodok by som musel mat 200 000 eur co je uz slusny peniaz. toto je vysledok "sporenia" v druhom pilieri.
poistovne za 20 000 eur ponukaju 74 eurovy dochodok. ved to ten clovek nema ani na cigarety a jedno pivo denne. na 740 eurovy dochodok by som musel mat 200 000 eur co je uz slusny peniaz. toto je vysledok "sporenia" v druhom pilieri.
nemozes kopirovat vyrobky len tak, na to su patentove zakony. ale vyrabaju sa kopie, lebo obchodnici chcu od vyrobcov takyto tovar, to nie je chyba vyrobcov, ale obchodnikov
poistovne za 20 000 eur ponukaju 74 eurovy dochodok. ved to ten clovek nema ani na cigarety a jedno pivo denne. na 740 eurovy dochodok by som musel mat 200 000 eur co je uz slusny peniaz. toto je vysledok "sporenia" v druhom pilieri.
poistovne za 20 000 eur ponukaju 74 eurovy dochodok. ved to ten clovek nema ani na cigarety a jedno pivo denne. na 740 eurovy dochodok by som musel mat 200 000 eur co je uz slusny peniaz. toto je vysledok "sporenia" v druhom pilieri.
poistovne za 20 000 eur ponukaju 74 eurovy dochodok. ved to ten clovek nema ani na cigarety a jedno pivo denne. na 740 eurovy dochodok by som musel mat 200 000 eur co je uz slusny peniaz.
no tak klik nekupujte si vyrobky v predajniach za jedno euro. za jedno euro si nemozete kupit najlepsi tovar na svete no.
stat nevie regulovat marze poistovni, kedze poistovne rataju s roznymi rizikami. cele je to len a len dobry obchod pre poistovne, dss.
milan prosim ta, skus si to este raz pozriet, ale davaj pozor o com tam hovoria...
no tak spachajte samovrazdu pred dochodkom, aby vasa rodina zdedila peniaze, ved je to jednoduche.
no ale p. fico nemoze donutit poistovne aby sa vzdali svojej marze. kolko si daju ako marzu tak to je ich vec a nie vec p. fica.
cina zacala vojnu voci znecistovatelom ovzdusia, podporuje elektricke automobily. ale to nestaci, bohuzial ekonomicky rast ciny je tak obrovsky, ze ekonomika predbehla opatrenia.
Odporúčame