slovaci by boli radi, keby mali aspon take platy ako v cinskej ludovej rep. pozrite toto:
slovaci by boli radi, keby mali aspon take platy ako v cinskej ludovej rep. pozrite toto:
slovaci by boli radi, keby mali aspon take platy ako v cinskej ludovej rep. pozrite toto:
chyba je vo vasom prijmaci pan cameron. to je systemova chyba a nie chyba v geopolitickych rizikach.
bohuzial socializmus v europe dopadol tak ako dopadol. skoda, ze si teoretici nevsimli toho co si vsimli cinania. ze socializmus moze fungovat,ale na inom zaklade ako u nas za socializmu.
no ono to zalezi kde robite. ale v nasom kraji je bezny plat 2,10 - 2,50 Eur/hod v hrubom.
dakujem za stranku. no ved hovorim, ze mam pravdu. berme robotnicke platy, lebo robotnikov je najviac.
pan ing kiska nepochopil situaciu. suhlasim s tymto clankom.
dolezite su fakty a kazdy nech si urobi zaver sam. ja som vyjadril svoj nazor a nech si kazdy utvori svoj nazor sam. podla mna je to tak ako som napisal. to hovorim z praxe na slovensku.
pan ing kiska robil v amerike predavaca, pomocneho robotnika, a ine a teraz si mysli, ze to je jeho najvacsiou praxou pre urad prezidenta.
v prvom rade to bol debakel vsetkych politickych stran.
zvlastne je, ze cinske firmy prisli na slovensko za lacnou pracovnou silou, neoplati sa im vyrabat v cine, lebo je to drahsie ako tu na slovensku.
Novelizovaný Trestný zákon SR (§422d) s účinnosťou od 1.9.2011 hovorí, že popieranie, spochybňovanie, schvaľovanie alebo snaha o ospravedlňovanie zločinov režimov založených na komunistickej či fašistickej ideológii sa bude trestať uväznením na šesť mesiacov až tri roky.Xi Jinping, alebo Li Keqiang, cinsky premier su komunisti. kedze cinsky prezident propaguje komunizmus a tak ja navrhujem toto. pan ing kiska pozve cinskeho prezidenta xi jinpinga na navstevu k nam na slovensko, potom po uvitaciom prejave pan prochazka hodi na neho siet a obvini ho z horeuvedeneho zakona a dame ho do basy aspon na tie tri roky, lebo zakony slovenskej republiky musia platit pre kazdeho v nasom state.predsa si nedame rozvracat nasu slobodnu republiku. no nie?
najvacsiou katastrofou kapitalizmu je zivelna ekonomika. komunisticka cina s velmi dokladnym planovanim ekonomiky je dokazom, ze to ma nieco do seba. ved celosvetovy obchod dnes stoji a pada na dopyte v cinskej ludovej republike. preco sa tento rok preda rovnaky pocet aut ako v usa a eurozone dohromady??? ved kapitalisticke staty su bohate a tak by mal byt dopyt po drahych vyrobkoch a ako sa ukazuje, nie je. nie je preto, lebo ludia su chudobni.
najvacsiou katastrofou kapitalizmu je zivelna ekonomika. komunisticka cina s velmi dokladnym planovanim ekonomiky je dokazom, ze to ma nieco do seba. ved celosvetovy obchod dnes stoji a pada na dopyte v cinskej ludovej republike. preco sa tento rok preda rovnaky pocet aut ako v usa a eurozone dohromady??? ved kapitalisticke staty su bohate a tak by mal byt dopyt po drahych vyrobkoch a ako sa ukazuje, nie je. nie je preto, lebo ludia su chudobni.
najvacsiou katastrofou kapitalizmu je zivelna ekonomika. komunisticka cina s velmi dokladnym planovanim ekonomiky je dokazom, ze to ma nieco do seba. ved celosvetovy obchod dnes stoji a pada na dopyte v cinskej ludovej republike. preco sa tento rok preda rovnaky pocet aut ako v usa a eurozone dohromady??? ved kapitalisticke staty su bohate a tak by mal byt dopyt po drahych vyrobkoch a ako sa ukazuje, nie je. nie je preto, lebo ludia su chudobni.
najvacsiou katastrofou kapitalizmu je zivelna ekonomika. komunisticka cina s velmi dokladnym planovanim ekonomiky je dokazom, ze to ma nieco do seba. ved celosvetovy obchod dnes stoji a pada na dopyte v cinskej ludovej republike. preco sa tento rok preda rovnaky pocet aut ako v usa a eurozone dohromady??? ved kapitalisticke staty su bohate a tak by mal byt dopyt po drahych vyrobkoch a ako sa ukazuje, nie je. nie je preto, lebo ludia su chudobni.
prvavica a lavica su totalne hluposti. take nieco ako koalicia smer a kdh hovori samo za seba. pravica a lavica je zle delenie politiky.
cina ma praveze velmi silny statny sektor, sukromny sektor sa toleruje ako kedysi napr v madarsku. cina je komunisticky stat a to ovela represivnejsi ako cssr, ale ide im to velmi dobre.
Novelizovaný Trestný zákon SR (§422d) s účinnosťou od 1.9.2011 hovorí, že popieranie, spochybňovanie, schvaľovanie alebo snaha o ospravedlňovanie zločinov režimov založených na komunistickej či fašistickej ideológii sa bude trestať uväznením na šesť mesiacov až tri roky. Cinsky prezident Xi Jinping prehlasil, ze cina vzdy bude cervena, komunisticka. Cize podla tohto zakona, ak sa tu objavi cinsky prezident, tak by sme ho mali zavriet do basy aspon na tri roky.
smer socialna demencia nezvlada situaciu. trochu sa im to vymklo z ruky.
Odporúčame