ak je amerika taka bohata, ako tu niektori pisu, tak preco nekupuje viac automobilov, viac luxusnych dovoleniek, viac smartfonov, viac tabletov, viac sa nestavia dialnic, vysokorychlostnych zeleznic, viac bytovych jednotiek, viac ... preco??? ved amerika ma dva krat vacsi hdp ako cina a preco je to tak??? pozrite sa do statistik a zistite, ze spotreba je neporovnatelne vacsia v cine ako v usa. predsa chudobni ludia nekupuju auta, luxusne dovolenky, byty, ...vysvetlite mi to prosim, teda kde je pes zakopany?


