A tak tí,čo napríklad veľmi podporujú NATo súčasne volia aj témy,s ktorými nesúhlasia a sú proti ich vôli.A zas naopak-tí,čo nechcú príliš servilnú politiku v NATo alebo čo by dokonca privítali odchod z NATO to majú nabalíčkované spolu s témami,s ktorými bytostne nesúhlasia. Náš volebný systém je Mečiarov dinosaurus,ktorý sa už dávno,pradávno prežil-ktorý vyhovuje výhradne korupčníkom a partokracii a nemá so skutočnou demokraciou absolútne nič spoločné. Ak sa chceme pohnúť dopredu-toto musí byť krok číslo jedna.Bez poriadneho základu dom nik nepostaví-a bez možnosti vyberať si poslanca a kontrolovať ho je to o podpísaní bianko zmenky na 4 roky a bez možnosti potom niečo urobiť. Kto z vás by zveril svoj majetok správcovi s tým, že mu podpíše bianko zmenku-a je úplne jedno,akú má ten človek povesť-či dobrú alebo zlú. A tu sa tvárime, že je to to najlepšie riešenie na svete.

