Hrozivé svedectvá z Ukrajiny: Rusi znásilňovali a zabíjali ženy pred zrakmi detí
Všetko nie je vymyslené. Aj na vojnových zločinoch, ktorí mali páchať ruské jednotky je možno veľká časť pravdy-možno je veľká časť výmysel. To by malo dokázať vyšetrovanie. Nie obviňovať niekoho dopredu . Nehnevaj sa na mňa, ale mne to celé príde vykonštruované. Západná propaganda prišla s tým, že agresia Ruska voči Ukrajine je niečo bezprecedentné. Čo pochopiteľne bolo okamžite konfrontované s realitou-pretože tých precedensov je bezpočet. Preto-aby mohla pokračovať izolácia Ruska a sankcie, tak muselo prísť niečo iné-horšie.No a prišlo. Ako na želanie. A nie prvýkrát v nedávnej histórii. Čo tzv. " Assadove " chemické útoky" v Sýrii? Čo skazky o deťoch, ktoré vyhodili irackí vojaci z inkubátorov v Kuvajte? Čo neviditeľné zbrane hromadného ničenia v Iraku? Naozaj je také ťažké pochopiť ľudí,ktorí všetko berú z veľkou rezervou a čakajú na potvrdenie obvinení?