Analytik: Ak by Rusi vypli ropu, čaká nás tankovanie na prídel a štvornásobné ceny
Celkom dobrý článok a dobré názory-až na jednu vec. Pán Pišta-ako aj veľa iných sa domnieva,že ak sa úplneme odstrihneme od ropy a plynu z Ruska tak do pár dní-maximálne pár týždňov Rusko skrachuje,okamžite tam nastúpi nejaký prozápadný poltik, ktorý bude plniť aj tie najtajnešie želania elít z Bruselu a USA. Lenže čo ak neskrachuje?Treba si uvedomiť, že samotní Rusi sa už vyhrážali, že prestanú dodávať ropu a a plyn do Európy-takže s niečím takým počítajú.A po druhé-Rusi veľmi dobre vedia,že ak vydržia,tak Európa bez jej ropy a plynu padne-a je to čiste iba otázka času. A aby Rusko vydržalo,na tom má eminentný záujem iný silný štát-Čína.Čína veľmi dobre vie,že ak by západ ovládol Rusko tak oni sami sú ďaľším na rade.Urobia všetko,aby Rusko nepadlo.Nie zo žiadnej lásky k *Rusku,ale preto,že je to ich záujem,