Podľa neho trestné nie je to, že ľudia sú zatvorení vo svojich autách, no to, že sa zúčastnia na automobilovom proteste, považuje za „chrapúnstvo“. Hamran poukázal na to, že sa to dialo v čase núdzového stavu, keď zdravotníci padajú „na hubu“.......nuž keby bol ten protest o čosi skôr, tak by sa tí tzv chrapúni s tými zdravotníkmi padajúcimi na hubu boli možno aj stretli....v cele predbežného zadržania.


