NA vyťažených úsekoch idú autá jedno za druhým.Prejde aj desať-dvadsať áut než sa dá predbehnúť.Ak by mali autá dodržiavať striktne nový zákon,tak to v praxi bude vyzerať tak,že sa polkilometrová kolóna vozidiel bude pomaličky šinúť dvadsaťkilometrovou rýchlosťou za osamoiteným cyklistom aby z času na čas dokázalo nejaké vozidlo cyklistu predbehnúť.A beda,keď na rad príde kami´´on.Ten než sa chudák rozbehne z dvadsiatky tak,aby mohol predbehnúť bezpečne bicykel a bezpečne sa zas zaradiť-tak ten si sakra počká.


