V piatok nepribudol na Slovensku žiadny nový prípad koronavírusu
Musím zatlieskať. Máme šťastie, štátna karanténa ukázala že mala zmysel. Inak by to nedopadlo dobre, lebo národ prestal byť disciplinovaný. Včera som sa bol bicyklovat po meste, a čo som videl na terasách krčiem a pod. bol des a hrôza. Ľudia pri stoloch celý čas bez rúšok, dokonca bez rúško sa po terasach aj pohybovali medzi stolmi, traja-štyria pri stoloch ( bez detí ) a dokonca aj dôchodcovia nebola žiadna výnimka, ešte že prevádzkovatelia sú zodpovední a bolo vidieť dezinfekcie pri vchodoch, aj keď viac ako polovica ľudí po návšteve WC si ruky nedezinfikovala. Dokonca som videl obsluhujuceho čašníka bez rúška. Zostáva len dúfať že personál poriadne umýva poháre a len ich neoplachuje. Skrátka nastala eufória a správanie sa vymklo spod kontroly.