V pondelok pribudli ôsmi infikovaní, 98 ľudí sa vyliečilo
Slováci majú jednu "krásnu" vlastnosť, a tou je neustála opozícia. Vyznačuje sa tým, že nech je pri moci ktokoľvek, vždy väčšina národa podporuje opozíciu, a dokonca aj časť voličov strany ktorá sa dostala do vlády zrazu po voľbách otočí a začne mať opozičné názory. A tak za Mečiara národ nadával na HZDS, za Dzurindu na SDKÚ, za Fica na Smer, teraz sú nepriateľmi číslo jedna Matovič so Sulikom. Pozemkový mafián dopadol najlepšie, ten sa tvári že ani neexistuje a nič sa ho netýka. Nemám rád prieskumy verejnej mienky, ale vládne strany u nás nikdy nemali podporu cez 50% verejnosti hoci v parlamente mali vždy väčšinu. Takže nech vláda robí čokoľvek, vždy robí zle.