Málo by sa robiť denne 10 000 ,ale len s testami od Pedra.
Málo by sa robiť denne 10 000 ,ale len s testami od Pedra.
Keď to u nás skončí, predáme zvyšné testy do USA a Ruska. Kupcov ešte bude...
A také ťa nenapadlo že COVID zhoršil priebeh iného ochorenia ? Je známe že COVID dokáže zabiť aj 40-nika behom pár hodín. Je to fenomén tejto choroby - veľmi rýchle zhoršenie zdravotného stavu behom dňa. Presne príčiny ešte nie sú známe, ale ak má človek aj iné ochorenie, predpokladá sa že COVID preťaží imunitný systém. Možno poslednú hodinu-dve boli aj napojení ale už to nepomohlo.
Opatrenia zabrali a fungujú. Taká Británia (UK) má aktualne 67 mil obyvateľov, teda 12x toľko čo Slovensko, ale denne tam pribúda 4000 nakazených a 800 ľudí umiera len v nemocniciach ( UK úmrtia doma nezverejňuje). Keby sme prepočítali ich počty na veľkosť Slovenská, mali by sme denne 333 nakazených a 67 mŕtvych. Sme na tom teda 100- násobne lepšie !!! A to už je čo povedať.
Na ČT sa práve Ladislav Dušek, obdoba Smatanu v ČR chváli tým, že ich model presne vystihol vývoj a predpoveď prípadov na dnešný deň je takmer totožná s ich predpoveďou. Ich krivka sedí so skutočnosťou +/- jednotky percent.
A toto všetko máš aj v pitnej vode, zelenine, ovocí, chlebe, rožkoch, mäse... Okrem tých vírusov ktoré vo vode zabil prítomný chlór.
Až na to že do vakcín nejdú celé vírusy, ale len ich malá časť.
Kedysi reportéri zastavovali na ulici ľudí s "petíciou za zákaz používania H2O, nakoľko táto chemická zlúčenina má ročne na svedomí mnoho miliónové škody vrátane mnohych ľudských životov " Prekvapilo ich koľkí podpísali.
Čím viac neočkovaných tým vyššie riziko že choroba prepukne.
Co som čítal tak toho doktora predvolali kvôli tomu, že namiesto toho aby o objave nového vírusu oficiálne informoval úrady, vypisovali statusy na Facebook.
Policajt sám násilím vytiahol 5 detí z osady za pásku, potom ich nahnal do tunela kde ich zmlátil a opäť zahnal späť do karantény. A ešte zabudli napísať že ten policajt predtým sám sebe 10 minút vyhadzoval do vzduchu veľké kamene ktoré sa snažil odhlavičkovať smerom k osade, pričom si zadovážil 7 tržných rán na hlave, slabý otras mozgu a viaceré pohmoždeniny na rukách a hrudi.
Výsluhový dôchodok od armády nebude.
Nedávno sa policajti chválili ako pomáhali rómom z osady zaobstarať si drevo, keď sa prevalilo že viacerí opustili karanténu. Policajt vtedy vysvetľoval že oni len šli za policajnej asistencie na drevo. Akurát že to drevo nebolo ich a povinnosťou polície je brániť trestnej činnosti, ktorou je aj krádež dreva. Vtedy to Fione nevadilo že polícia porušila zákon a nekonala ?
Ona ešte nezistila že máme mimoriadny stav. Podla nej im mal policajt ísť ešte pomôcť nakradnut nejakého dreva ako to nedávno spravili policajti a ešte sa chválili že rómovia opustili osadu pod policajným dohľadom. Byť majiteľom toho lesa, nenechám to tak, ale asi bol štátny a kto okrada štát, pomáha svojej rodine.
Jeden dal do laty piatich ? Veď je to hotový Chuck Norris. Veď cigánske deti od piatich rokov nosia pri sebe nožiky. Namiesto toho aby ho oslavovali ako sa ubránil presile, ho teraz idú vyhodiť zo zboru lebo si dovolil prežiť.
Po 3-4 hodinách si máš rúško vymeniť. A ak nešportuješ medzi inými ľuďmi, nemusíš ho mať. Ak kašlem a doplním, tak nešportujes ale ležím v posteli.
To bol výskum jedného z prvých nakazených pričom rekonštruovali jeho cestu a dohladavali s kým bol v kontakte.
V Číne robili štúdiu, nakazený cestujúci bez rúška v diaľkovom autobuse nakazil počas cesty ďalších 5 spolucestujúcich. Počas prestupu si kúpil rúško a v nasledujúcom autobuse ktorým pokračoval už nenakazil nikoho.
Táto štúdia presvedčila o význame rúšok aj najväčších pochybovačov a zároveň ukázala aké je to jednoduché. Stačí rúško a umývanie rúk, resp. ich dezinfekcia.
Vo firme ti staci rúško a umyte ruky. V Číne robili štúdiu, nakazený cestujúci bez rúška v diaľkovom autobuse nakazil počas cesty ďalších 5 spolucestujúcich. Počas prestupu si kúpil rúško a v nasledujúcom autobuse ktorým pokračoval už nenakazil nikoho.
Táto štúdia presvedčila o význame rúšok aj najväčších pochybovačov a zároveň ukázala aké je to jednoduché.
0,15% za mesiac je 1,8% za rok len na COVID. A ak nevies, tie údaje zahŕňajú len mŕtvych z nemocnic s potvrdeným COVIDom. Reálne je tých Čo viac mŕtvych 2x tolko keď pripočítať neotestovanych. Vieš ako klesnú ceny bytov ak sa ich v takom meste za rok uvoľní 1 % ?
Keď sa ti chce cestovať, odísť môžeš. Ale potom sa sem neutekaj liečiť.
Odporúčame