Koľko tých nanočipov budeme nakoniec v tele mať ? Vakcínu totiž vyvíjajú Američania, Rusi, Nemci, Číňania... To sa budeme nakoniec očkovať všetkými ? Či to mám chápať tak, že Ruský výrobca vakcíny umožní za poplatok do svojej vakcíny primiešať nanočipy Izraelského Mosadu, ale aj Al-Kaidy a na oplátku Američania integrujú do tej svojej zase Ruské a Čínske čipy, prípadne nejaké dodá aj Kočner či N'drangheta ?
Načo to robiť tak zložito, keď dnes sa už ľudia bežne ovládajú pomocou konšpiračných článkov ? A navyše netreba čakať na objav vakcíny. Veď stačilo aby Trump povedal aby si ľudia pichali do žíl Savo, a americké stádo tak už aj robí. Aj bez nanočipov.

